309GT Odesláno 10. listopad 2009 Odesláno 10. listopad 2009 1,6 dává taky palivo po otočení klíčku;) Citovat
SV 24 Odesláno 10. listopad 2009 Autor Odesláno 10. listopad 2009 no tak dnes sem to zkousel a snimac je v pohode,lambda taky a spinacka je pripojena... Proste to musi byt nekde mezi tim co sem rozdelaval a to je: řj,palubka se spinackou a kostry... Nic vic.Tak ted babo rad! Citovat
vinorak Odesláno 11. listopad 2009 Odesláno 11. listopad 2009 tak fakt ti už zbejvá jenom podle schématu jít po drátech:myslim Citovat
309GT Odesláno 11. listopad 2009 Odesláno 11. listopad 2009 Není někde v té palubní desce štípnutej drát k ŘJ?Ať to najdeš,já říkám furt že je elektrika svinstvo:bojim Citovat
SV 24 Odesláno 11. listopad 2009 Autor Odesláno 11. listopad 2009 elektrika je fakt silena vec!!! Ze sem se do toho poustel Citovat
ozzy56 Odesláno 12. listopad 2009 Odesláno 12. listopad 2009 to věřím,přehodit mechaniku jde,ale tu elektriku dnes taky nemusím Citovat
SV 24 Odesláno 12. listopad 2009 Autor Odesláno 12. listopad 2009 to by se mi trosku prodrazilo predelat na Webery... Citovat
zajac Odesláno 20. listopad 2009 Odesláno 20. listopad 2009 Mrkni na relátko, co spíná čerpadlo, je někde pod baterkou v černý krabičce, taky mi to dělalo to samý Citovat
SV 24 Odesláno 23. listopad 2009 Autor Odesláno 23. listopad 2009 j je tam... jen nepoznam,zda je v poradku nebo ne.Vinorak mi ted neco poradi,tak to zkusim... jinak jiskru uz mi to hazi Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.