Petr5110 Odesláno 20. říjen 2009 Odesláno 20. říjen 2009 Ahoj, za studena mě po chvilce začne svítit,problikávat kontrolka ABS. Když sešlápnu brzdu nebo když vyřadím tak hned zhasne. Po cca 10 minutách kontrolka zhasne. bude to asi nějaké čidlo nebo tak něco ale kde to hledat?? Citovat
AnotherOne Odesláno 20. říjen 2009 Odesláno 20. říjen 2009 Napadá ma málo brzdovej kvapaliny alebo zlé ukostrenie. Čidlom to asi nebude. Citovat
Petr5110 Odesláno 23. leden 2010 Autor Odesláno 23. leden 2010 Bylo to dobíjením,odcházel regulátor dobíjení. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.