Cortino Odesláno 23. září 2009 Odesláno 23. září 2009 Ahoj, Řešil někdo z Vás jak udělat vyhřívání zpětných zrcátek na 306ce? Citovat
Ferry Odesláno 23. září 2009 Odesláno 23. září 2009 no nejlepe koupit zrcatka s topnou spiralou, natahnout draty do dveri a pripojit je na casovaci rele vyhrivani zadniho okna Citovat
Cortino Odesláno 16. říjen 2009 Autor Odesláno 16. říjen 2009 A kde se to dá sehnat? Nemůžu to na netu najít A to relé je vždy časové? Citovat
Sagic Odesláno 16. říjen 2009 Odesláno 16. říjen 2009 Známý to kdysi dávno řešil tak že umístil do obyčejných zrcátek na 306 žárovky a fungovalo to taky Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.