Přejít na obsah

Cortino

Uživatel
  • Počet příspěvků

    16
  • Registrace

Věci klubové

  • Auto
    Peugeot 306
  • Rok výroby
    2000

Profilové informace

  • Pohlaví
    Nevybráno
  • Město
    Ostrava
  • Stát
    Česká republika

Cortino's Achievements

Mám víc než 10 odpovědí :-)

Mám víc než 10 odpovědí :-) (2/6)

0

Popularita

  1. Ahoj, tak jsem zabýval s kabelka u startéru, poklepal na něj klíčem a auto startuje jak nové, už se na 2. polohu klíčku spouští i palivové čerpadlo. Děkuji za pomoc, už vím, kde hledat závadu, měl jsem podezření na imo
  2. Ahoj borci, Chtěl bych Vás poprosit o radu. Pár dnů zpět mi auto normálně bez jakýchkoliv problémů fungovalo, dopoledne jsem s ním jel nakoupit a odpoledne, když jsem do auta sedl, už jsem nenastartoval. Při otočení klíčku do 1. a 2. polohy auto reaguje normálně, vše funguje, až na to, že v 2. poloze není slyšet tlakování palivového čerpadla. Po otočení do polohy startování slyším cvakat relé v pojistkové skříni, ale startér se nepohne, nemá žádné tendence točit. Zkoušel jsem odpojit a dobít baterii, ale s baterií problém není. Zkoušel jsem i mačkat červený spínač na odpojení palivového čerpadla u motoru, ale to taky nepomohlo. Pojistky jsem proměřil, všechny jsou v pořádku jak v interiéru, tak i v motoru. Také jsem zkoušel nastartovat náhradním klíčem, ale stále se to chová stejně. Nemáte prosím někdo ponětí, která věc by mohla souviset s tím, že se nespustí palivové čerpadlo, ani startér? Mám Peugot 306, r.v.2000, 1,6 benzín, 65kw. Budu rád za jakýkoliv nápad.
  3. Ahoj, Můžu poprosit o servisní historii?? VF37ENFZE32965061
  4. Cortino

    Vyhřívání zrcátek

    A kde se to dá sehnat? Nemůžu to na netu najít A to relé je vždy časové?
  5. Ahoj, Řešil někdo z Vás jak udělat vyhřívání zpětných zrcátek na 306ce?
  6. To je přesně ono! Děkuju moc!:super:super
  7. Cortino

    zadný stierač

    Mám taky podobný problém - ve fakt hustém dešti mi stěrač odmítl fungovat, jak to trochu ustalo, tak jel jak nový. A dále mi sám začal pracovat při 35 stupních venku a nešel zastavit. Asi má vlastní rozum....Relátko???
  8. Nameris na zarovce napeti? (mezi kostrou a jednim kontaktem zarovky) Jestli ano, nasel spinac a mas k dispozici multimetr, zkus zmerit jestli je mezi 2. kontaktem zarovky(na tom co neni napeti) a spinacem odporovou hodnotu - mela by byt 0 - 0.8 ohm (dle multimeteru). Pokud ne, mas prerusene vedeni po ceste a pak je treba hledat. Bohuzel nemam sedan ale kombi, takze nevim jak to presne je. Ted jsem resil ten samy problem, muj problem byl v prerusenem vedeni v gumove pruchodce mezi telem vozu a 5. dverma.
  9. Zdravím všechny, Mám motor (alespon podle TP) 1.6l benzín, r.v.2000 65kw a čím dál častěji mám problém s vysokýma volnoběžnýma otáčkama. Podle článků na netu u podobných modelů může být problém krokový motorek řídící volnoběžné otáčky. Takový krokový motorek jsem nalezl (viz obrazek). Uvažoval jsem, že koupím nový a vyměním jej. Proto jsem začal hledat na netu, ale žádný krokový motorek pro 1.6l jsem nenašel, pouze volnoběžný regulační ventil, který ovšem vypadá jinak než ten, co jsem nalezl. Neví prosím někdo z Vás, jestli může mít i 1.6l motor krokový motorek? Nebo nemá někdo fotku motoru 1.6 8ventil? Prosím poraďte, už jsem zoufalý.
  10. Cortino

    Otáčky po uvolnění plynu

    Motor nezůstává trčet, prostě se sám zvýší do vyšších otáček a pak spadne. Palivový filtr mám měněný a nedostatkem benzínu to není, většinou tankuju ještě před tím, než začne svítit žebravé oko. Poprvé se mi tento problém vyskytnul minulý rok když se ochladilo pod 10 st.C. Myslel jsem, že je to reakce na nižší teplotu, ale od té doby to náhodně dělá furt.
    • 13
  11. Cortino

    Otáčky po uvolnění plynu

    Jedná se o benzín, 1.6 65kw r.v. 2000 [upravil dne 23/7/09 Cortino]
    • 13
  12. Ahoj, Mám jeden problém - často se mi stává že po zařazení neutrálu a uvolnění nohy z plynu mi otáčky klesnou na 1100, tam vydrží cca 1 sec, pak stoupnou na 1800, tam drží tak 2-5 sec. a potom spadnou na 850. S volnoběhem jinak problém nemám, po nastarování drží. Vyčistil jsem škrtící klapku i krokový motorek na volnoběh, ale nepomohlo to. Nesetkal se někdo z Vás se stejným problémem? Už netuším co s tím mám dělat
    • 13
  13. Cortino

    Klima a sahara

    Dík!
  14. Ahoj všem, Nevíte jestli při zapnuté klimatizaci mají běžet oba ventilátory, které jsou před chladičem, nebo jenom jeden? A pokud jeden, kdy se zapne druhý?
  15. Cortino

    Klimatizace

    Děkuji moc za odpovědi i za návod na kabinový filtr - určitě vyzkouším
    • 6
×
×
  • Vytvořit...