Jump to content

Výhodná koupě pneu

HOFA
 Share

Recommended Posts

Pánové jen bych chtěl znát váš názor,mám možnost koupit hodně výhodně nové pneu 205/50,R15

Ovšem v techničáku mám údaj : 185/65 R15 885

Jak se k tomuto postavit ?

Já už se na ty 185 totiž nemůžu ani podívat a chci je za každou cenu vyměnit za širší,jen mě jde o to ,aby 205 nebylo hodně.

Díky za názory.

Původně zaslal: wagy

ani ja som sa už nemohol pozerat na 185-65-R15 a tak som tam šupol 205-ky! ALE POZOR !!! ak na 15-ku disk tak tam možeš dat tak akurat rozmer 195-60-R15 !!! keby si tamchcel dat 205-ky,tak 205-50-R16 !!!

proč by nešli na 15\" 205ky? co to je za blbost?

na 406 se dávali 205/60/15 ;)

Např. oktávce jsou standartně 195/65/15. Na ty samé disky dáš bez problému 205/60/15. Nikdy to nikdo nebude zkoumat. Pokud bys tam měl 16 nebo dokonce 17, tak bych tomu věřil. Ale zůstaneš-li u 15, vůbec bych se ničeho nebál a slova: \"pokuta 60E jistá\" mi přijdou trochu přehnaná :)

Původně zaslal: wagy

jaka blbost???

rozmyslaj do piči čo rozpravaš

porovnavaš 205-50z 205-60!!!

si do riti daj typ auta,ake ET,ake disky ci 15,16,17,18 a potom rozpravaj ze sa daju dat a ze policajti nic !!!

tak to pani pozor!!!

60 euro pokuta je ista!

a toto nie je vsetko:

co tady vyřváváš!

tady šlo o to jestli da 205 na 15\" nevidím duvod proč ne!!!

nevim proč by 205/50/15 nedostal na 15 disk! pořádně si prostuduj tuto stranku http://www.e-pneu.cz/tech_podpora.php - 205/50 R15 jde na disk 5.5 - 7.5 hmm? tak co mi povíš ted ty chytrej.

o policajtech a pokutach tu řeč vůbec nebyla!;)

Když nechce platit pokuty tak si tam dá co ma v tp;)

[upravil dne 23.9.2009 čakom]

Původně zaslal: HOFA

Ovšem v techničáku mám údaj : 185/65 R15 885

Z toho mám obavy,že větší šířka než těch avizovaných 185 , by se soudruhům nemusela líbit.

soudruhům se to líbit nebude určitě a pak problem na STK:myslim

investuj a kup třeba 16 palců s typovým listem a nech zapsat do TP :(

A ešte jedna vec.

Všetky tieto pneu. uvedene vyšie ti zapišu bez problemov do TP.

Samozrejme musiš mat certifikat od pneuservisu.

Ja som kupil disky a pneumatiky a za to som dostal gratis certifikat pre zapisanie do TP.

Niektori si za to pýtaju 30-50 evro!

Podľa mňa tie alternativy budu take iste aj na GT.

V pneuservise/normalnom-serioznom,napr:Michellin a podobne/maju počitač a v nom rozne programy.

A ked som si išiel kupovat nove disky,tak ten chlapik za počitačom zadal moje auto do stroja a hovorí mi-\"tu možeme ist až do 18-ky\"!!!

A ja že NEVERIM-ukážte!A už som mu do toho čumel!!!:D

A kedže som tam kupoval už tretie elektrony a teraz som bral aj gumy,tak mi všetko ochotne poukazoval a vysvetlil,aby samozrejme neprišiel o zakazníka!!!

Samozrejme na moju motorizáciu mi neodporučil 18-ky/nešlo by to do kopca a ešte ine veci.../aj ked to mam načipovane na 90 koní.

Nakoniec som sa rozhodol pre 16-ku disk a 205-50-R16 pneumatiky samozrejme aj z finančnych dovodov!!!