Guest Blackstar407 Odesláno 1. září 2009 Odesláno 1. září 2009 Neviete ci sa daju zohnat tie cierne folie co su nalepene na stlpikoch dveri na stary model to davali a ja ich chcem nalepit na novy model a kolko stoja daju sa objednat v peugeote.... Citovat
Ferry Odesláno 1. září 2009 Odesláno 1. září 2009 v peugeotu stoji asi 150-180Kc jedna ( v CR, na SK nevim, zkus se podivat na http://public.servicebox.peugeot.com ) daji se ale sehnat i neoriginalni sady, kolem 200Kc, v CR napr www.mk-kosa.cz kazdopadne vetsinou se to tak do dvou let zacne na slunicku krabatit, pak to popraska a je to k vzteku, na sve 406 jsem jednu stranu uz oskubal a nechal to jako u noveho modelu bez nich, na druhe strane me to jeste ceka, to odstranovani lepidla je fakt blba a zdlouhava prace, osobne uz bych to tam nikdy nedal [upravil dne 1/9/09 Ferry] Citovat
vojti26 Odesláno 2. září 2009 Odesláno 2. září 2009 nemate toho nekdo nejakou fotku?jak to ctu tak si neumim predstavit o cem se to tu vlastne bavite:o:o:o...diky Citovat
Ferry Odesláno 2. září 2009 Odesláno 2. září 2009 zde v tomto vlakne je fotka: , vzhledem k tomu, ze je to vlakno na stejne tema, zamykam ho jako duplicitni [upravil dne 2/9/09 Ferry] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.