Jump to content

vadne budiky

winco
 Share

Recommended Posts

ja by som sa chcel spýtať čo može byť mojmu malinkemu pretože sa mi stavalo že mi tachometer z času na čas ukazoval rýchlosť cca o 10km/h viac a niekedy šiel presne..no a neska som prudko zastavil na semafore a zrazu ručičkazamrzla na nule a nechcela sa ani pohnuť ale našťastie sa potom rozhýbala na dalšej jazde ale as ukazovala asi o 10km menej tak enviete porediť či je zle neake čidlo alebo len budiky alebo kde by mohol byť problem??

dnes sa mi to stalo zas som šiel do piešťan a zpiešťan a tachometer mi ukazoval rýchlosť najskôr dobre ale ako sa zohrial motor tak rýchlosť klesla ale ako otačky mi išli odbre ale tachometer mi uakzoval o 10km menej, ale zas ked som hasol motor a hned nato naštartoval tak zase budiky chvilku dobre a po par minutach zas ta ista chyba......healp please

aspoň neake nazory čim by to tak mohlo byť alebo nerobi to ešte niekomu????? chcel by som kupiť nvoe budiky ale načo by som ich kupoval ked je chyba niekde v čidle alebo v riadiacej jednotke....tak aspoň pradte čo by stala komplet diagnostika v original peugeote

a co třeba zkusit \"hledání\" zrovna o budíkách je toho tady tuny

ale což poradím, jestli se ti načítají km na počítadle, když ručička stávkuje nebo blbne, je čidlo na převodovce v pořádku

s největší pravděpodobností jsou to studené spoje na takových tyčkách na plošném spoji, na které jsou nasazené samotné měřáčky

Návod je zde

týká se sice palivoměru, ale závada je stejná

proto až to rozebereš, proletuj i ostatní tyčky od zbývajících budíku :super

tak sem to dneska skušal pozereť ake su tam tie spoje ale preletovať to nešlo bo to je od vyrobi uplne divno robene a tie budiky su uuuuuplne ine ako čo si mi posla link....tie motorčeky a pripojenie k DPS je uplne ine