PEUGEOTIK307 Odesláno 27. srpen 2009 Autor Odesláno 27. srpen 2009 No tak už mám svojho miláčika (momentálne moju sviňuchu:D) doma. Urobili mi: - kontrolu podvozku - výmenu spodných čapov - výmenu zadných silenblokov predných ramien - výmenu stabilizačných tyčiek - kontrolu bŕzd - repas zadného strmeňa - očistenie zadných bŕzd - výmenu zadných platničiek - výmenu brzdovej kvapaliny - geometriu Podškrknuté a zrátané : 250,70 Euro. Vlastne pôvodný problém s ktorým som išiel do servisu stál bagateľ. Ale je pravda, že mi tá náprava naozaj búchala viac ako na Felde čo som mal predtým. PS: Brzdy mi už nepískajú. Normálne nezvyk. [upravil dne 27.8.2009 PEUGEOTIK307] Citovat
HonzaZ Odesláno 27. srpen 2009 Odesláno 27. srpen 2009 To byl značkový servis? Ta cena mi připadá na objem prací a dílů super. Citovat
PEUGEOTIK307 Odesláno 27. srpen 2009 Autor Odesláno 27. srpen 2009 Neznačkový servis. Bolo tam napočítaných 7,5 hod po cca 10 Euro/hod bez DPH. Citovat
marko306 Odesláno 28. srpen 2009 Odesláno 28. srpen 2009 ak ti spravili, to čo si napísal a za tú cenu tak si myslím, že je to super Citovat
PEUGEOTIK307 Odesláno 29. srpen 2009 Autor Odesláno 29. srpen 2009 Původně zaslal: marko306 ak ti spravili, to čo si napísal a za tú cenu tak si myslím, že je to super To som rád. Citovat
omegascream Odesláno 29. srpen 2009 Odesláno 29. srpen 2009 a napises mi uz nazov toho servisu? Citovat
PEUGEOTIK307 Odesláno 30. srpen 2009 Autor Odesláno 30. srpen 2009 Máš to v SZ. Nech tu nerobím nedovolenú reklamu. Citovat
tomasenkoslav Odesláno 31. srpen 2009 Odesláno 31. srpen 2009 n/a [upravil dne 18.10.13 14:24 od tomasenkoslav] Citovat
PEUGEOTIK307 Odesláno 1. září 2009 Autor Odesláno 1. září 2009 Takže po neplánovanej oprave prednej nápravy musím potvrdiť, že búchanie sa stratilo. Čo som celkom rád. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.