Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ztrácí se chladící kapalina


hoppus

Recommended Posts

  • O 11 měsíců později...

Zdravim mam podobny problem ale rozdil je ze mam hadice pomerne meke.

Jediny rozdil je ze jsem nenasel zadny chladic oleje bezne je pod filtrem oleje ale ja tam nemam nic :nevim

Pokud muzu prosim o nejake info foto jak by to asi melo vypadat a predevsim jak dopad reseny pripad ???

Diky

Ps:Jsem tad novej a tudiz nevim jak to tu chodi ....

Jeste pro upresneni jsem jinak s autem spokojeny pokud jezdim v klidu je vse Ok ale kdyz se necham unest a zacnu vyuzivat potencial motoru ktery je skutecne nadherny a je radost ridit zacne se me projevovat to co je psano v uvodu proste jedu po dalnici cca 170 z PHy do Hk a v Hk mam rozsvicenou kontrolku \"vody v chladici\" a jednou doleju 1dcl jindy klidne i 1,5l jindy predjedu par aut a je to stejne a toto je pro me zahada

[upravil dne 6/5/11 18:47 Lihous]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

není to tak úplně k tématu ale jsem prodejce aut sice nákladních ale předpokládám že smlouvy jsou skoro všude stejné... určitě ve smlouvě budeš mít zapsáno že souhlasíš se stavem vozidla a že se jedná o ojeté vozidlo a další a další kauzole kvůli kterým nebudeš mít nárok :( každá ojetina je tak trochu riziko ale doufám že tě oprava nebude moct stát....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

zdravim vsechny, prave jsem zjistil ze mi tece voda z takove diry na boku bloku motoru. nevim jestli tam nemelo byt nejake tesneni, nebo sroub? pokusil jsem se to nafotit. je to primo uprostred fotky, neni to kolem orezle, pripada mi ze tam neco chybi. jestli to nemuze byt vypadla nejaka ta tlakova zatka nebo tak?

 

 

https://www.flickr.com/photos/131462486@N03/16600280811/in/photostream/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

jj je mi to jasný, ale koukal jsem a hledal obrázky a co jsem našel tak je to plný. Zkusil bych změřit posuvným měřítkem jaký je to průměr. Tvou foto jsem koukal a porovnával. Já mám benzin takže se na to nemohu podívat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted zrovna nemam u sebe cim to zmerit. snad se najde nekdo s HDI aby se mrknul co tam ma byt. Ja mam konkretne 66kw ale to asi bude jedno.

musim s tim jet dnes cca 60km a mam docela strach, po pridani plynu z toho pristi jako z injekcni strikacky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jdu zkusit s tim neco vymyslet. Porad bych byl ale nejradsi kdyby nekdo s hdi mrknul co tam ma. nevyznam se v motorech abych popsal kde to presne je, ale podle fota to snad jde poznat. jsou to dve spojene diry, v jedne je sroub, z druhe mi triska voda

 

https://www.flickr.com/photos/131462486@N03/16600280811/in/photostream/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
UNIV ŠROUB ŠESTIHR HL PODLOŽKA  8X125-70

 

zkoukl bych jako do dírky zda tam není kus vidět třeba jako přelomený urezlý šroub. Jak je hluboká?

Upraveno uživatelem servisman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...