Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mimoň


dobrmik

Recommended Posts

tak já právě ted dorazil...totalne unavenej...a jelikoz nikdo neprisel tak jsem museli 100piv dát v 5....:mad::rokerjinak jsem krome martyho nikoho nepotkal...a docela me to mrzí...jsem hledal čakoma a nic...:(chtělo se to někde sejit no..tak príště.....:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj taky sem potkal akorád marty a meldala sem videl projet..... čakoma sem taky hledal a neuspěšně........ jinak máme poháár jupíííííííííííí teda jako klub..... za DB drag 2 místo ve street skupině a prohráli sme 0.6db aaaaaaaa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dobrmik

tak já právě ted dorazil...totalne unavenej...a jelikoz nikdo neprisel tak jsem museli 100piv dát v 5....:mad::rokerjinak jsem krome martyho nikoho nepotkal...a docela me to mrzí...jsem hledal čakoma a nic...:(chtělo se to někde sejit no..tak príště.....:D

byl jsem schovanej v kempu č.1 za červeným stanem druhá do leva a pak druhá do prava:D

příště si budem muset dát tel. čísla:aut

[upravil dne 23.8.2009 čakom]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

byl jsem schovanej v kempu č.1 za červeným stanem druhá do leva a pak druhá do prava:D

příště si budem muset dát tel. čísla:aut

[upravil dne 23.8.2009 čakom] nj to by chtělo.....zvlášt tvoje auto jsem chtěl vidět....

S1600:9 místo je super...gratuluju....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...