Jump to content

spoločenská hra poklad faraónov alebo faraónov poklad

radom
 Share

Recommended Posts

ahojte, nemate niekto staru - starucku spolocensku hru s nazvom poklad faraonov alebo faraonov poklad? Manzelka ju hravala doma ako mala, ale stratili z nej navod a tak nevieme, ci je tam vsetko a ako sa to vlastne ma hrat. :( Ak by ste to niekto vyhrabali a poslali nam navod, tak by to bolo super. :super:super:super zasielat mozte na e-mail murgasr@orangemail.sk. :D dakujem

Je to ta hra, jak tam čachruješ s těma barevnejma pyramidkama a kartičkama. A pod těma pyramidkama jsou schovaný takový žetonky s pokladama?

Tuhle hru má přítelkyně. Jestli mě někdo nepředběhne, tak ho naskenuju a pošlu ti to ;)

Zkoušels hledat na netu?

Edit:

Tak jsem zjistil, že se ta hra co má jmenuje \"Ramses II\" takže asi nic. sorry

[upravil dne 20.8. 09 dolly1010]

Původně zaslal: dolly1010

Je to ta hra, jak tam čachruješ s těma barevnejma pyramidkama a kartičkama. A pod těma pyramidkama jsou schovaný takový žetonky s pokladama?

Tuhle hru má přítelkyně. Jestli mě někdo nepředběhne, tak ho naskenuju a pošlu ti to ;)

Zkoušels hledat na netu?

Edit:

Tak jsem zjistil, že se ta hra co má jmenuje \"Ramses II\" takže asi nic. sorry

[upravil dne 20.8. 09 dolly1010]

to nevadí, ďakujem za ochotu

[upravil dne 21.8.2009 radom]

[upravil dne 21.8.2009 radom]

Původně zaslal: urdemala

kdybys mi to vyfotil, tak bych si možná na ty pravidla vzpomněl.. jestli je to teda ta, jak měla pekelně dlouhý cestičky a dole byly kartičky s egypt. bohama

Len to by bolo asi na dlho si spomínať. Ja som ju ešte nevidel, len manželka spomínala aj s rodičmi, že takú hru majú, len bez návodu. A to ešte neviedia, či je tam všetko. Keď pôjdeme k nim, tak sa na to mrknem (teda ak ju nájdeme:D) a dam Ti vediet. Zatial dakujem. A z Tvojou hrou sa co stalo?