Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

výměna čepů


punkac

Recommended Posts

ahoj mám za tři roky najeto 80kkm a nejvíc mi odcházejí svislé čepy na předku - měněno 3x a na zadku ty tyčky na odklon - měněno asi podruhé za život auta

mám auto z roku 1998 z konce září

co ty? zvláštní jak se každýmu ničí něco jiného :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm ja mam 97čku. Když jsem ji před 3mi lety koupil byly total odrovnaný přední i zadní tyčky a čepy řízení.. ty plasťáky drží a i když mám nový, stejně mi ty originál nejdou povolit musely by se asi uřezat.. No a dneska jsem měnil už po 2. ty zadní příčné.. vydrželi mi asi jen 20 000 .. měl jsem tam Meyle .. teď jsem tam dal Delphi :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm, takže jsme se zhrua shodli, že na předku odcházejí svislé čepy na těhlici a na zadku příčné tyčky na odklon :D

ty plastové svislé, co jsem je měl v pohodě, taky nešly oddělat

chytil jsem kousek do sikovek povolil matku a pak narval slabé kleštičky mezi matku a tyčku a doodšrouboval matku, no děs běs a pak to zklamání, když zjsistím, že nemají žádný vakl a samozřejmě jsem já blbec nedočkavej vybalil nové z origosáčku - takže nešly vrátit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já mám autí taky 4 roky a přední stabyl.tyčky jsem měnil podruhý,ale dal jsem na předek Meyle HD ( díky za upozornění na ně patří Ferrymu :super ) a zadní jsem měnil předloni a dávali se tam tuším FEBI . A plná spokojenost uvidme kolik ty Meyle na předku vydrží :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...