jozefsv Odesláno 11. srpen 2009 Odesláno 11. srpen 2009 chvilku to sledujem ako rychlo pada cena tohto auta.cenovka je uz prilis zaujimava na tento model.nekupi to niekto? Citovat
Medvěd Odesláno 11. srpen 2009 Odesláno 11. srpen 2009 Po té, co jsem z nejmenovaných zdrojů zaslechl cosi o tom, že čelní sklo vyjde na cca 70 000,- Kč - rád si nechám zajít chuť. Citovat
jozefsv Odesláno 11. srpen 2009 Autor Odesláno 11. srpen 2009 Původně zaslal: Medvěd Po té, co jsem z nejmenovaných zdrojů zaslechl cosi o tom, že čelní sklo vyjde na cca 70 000,- Kč - rád si nechám zajít chuť. pokial je to pravda co kludne moze nakolko sa to u nas ani u vas nepredava tak aj mna uz presla.asi ma nejaku malu poruchu za 6000 euro:myslim Citovat
jarajarda Odesláno 11. srpen 2009 Odesláno 11. srpen 2009 Huh, která pojišťovna pojišťuje čelní sklo do 100 tis? Citovat
Medvěd Odesláno 11. srpen 2009 Odesláno 11. srpen 2009 Původně zaslal: jarajarda Huh, která pojišťovna pojišťuje čelní sklo do 100 tis? Některá se jistě najde, ale nebude to za 500 ročně. Ostatně kolik myslíš že stojí takové čelní sklo na stodoly, kterými jezdí SA? Citovat
jarajarda Odesláno 11. srpen 2009 Odesláno 11. srpen 2009 Asi budu za blbého, ale co je SA? Mám okno pojištěno na 10 000,- a je to doslova akorát na výměnu okna- materiál a práce v Peugeotu. Citovat
Medvěd Odesláno 12. srpen 2009 Odesláno 12. srpen 2009 SA = Student Agency Stodola = velký zvýšený autobus Citovat
Qcko Odesláno 12. srpen 2009 Odesláno 12. srpen 2009 Ja mam poistene vsetky skla do 1300 eur, ale ako sa divam, tak na C6 by mi to bolo prd platne:D Citovat
barenst Odesláno 12. srpen 2009 Odesláno 12. srpen 2009 tolik stoji sklo jen s hologramem , nebo jak nazivaji to promitani pred ridice , jinak cena skla u novych aut klidne presahne 30t . C6 je velice zajimave auto , prostorne poholne a konecne jeden s pravych citroenu (skoda ze neni kombi) Citovat
tomike Odesláno 12. srpen 2009 Odesláno 12. srpen 2009 Neviem preco, ale C6 je ozaj nadherna. Clovek si ho podobne ako alfa romeo kupuje srdcom a nie hlavou. Citovat
lape Odesláno 12. srpen 2009 Odesláno 12. srpen 2009 Z venku krásné auto,uvnitř katastrofa,aspoň pro mě. Citovat
f3Rd@ Odesláno 12. srpen 2009 Odesláno 12. srpen 2009 Krasna je, vevnitr i z venku, ale ta cena, teda aspon pro me, je stale neprekonatelne vysoka... Citovat
jozefsv Odesláno 12. srpen 2009 Autor Odesláno 12. srpen 2009 Původně zaslal: f3Rd@ Krasna je, vevnitr i z venku, ale ta cena, teda aspon pro me, je stale neprekonatelne vysoka... stale je to lacnejsie o 10 000 euro oproti ostatnym c6 co je dost velky rozdiel Citovat
Pe.Tr Odesláno 12. srpen 2009 Odesláno 12. srpen 2009 ano pořizovačka 1500000 ,- a po roce co je v provozu se da sehnat o milion levněji ale jen pro zajimavost se prihlas sem http://service.citroen.com/ a zaklikej si na spotrebni dily a pak na karosarinu. Citovat
Medvěd Odesláno 12. srpen 2009 Odesláno 12. srpen 2009 Josefsv - mluvíš asi o nějaké konkrétní, ale buď jsem slepý, nebo si musím pro silnější brýle (současně +8 D, takže dost silné) nebo jsi sem prostě nezkopíroval odkaz Citovat
jozefsv Odesláno 12. srpen 2009 Autor Odesláno 12. srpen 2009 Původně zaslal: Medvěd Josefsv - mluvíš asi o nějaké konkrétní, ale buď jsem slepý, nebo si musím pro silnější brýle (současně +8 D, takže dost silné) nebo jsi sem prostě nezkopíroval odkaz teraz si ma zabil.dal by som ruku do ohna ze som tam daval ten odkaz. sorry pani tak znova http://citroen-c6.autobazar.eu/30i-v6-bva-id1060524.html Citovat
P.avel Odesláno 12. srpen 2009 Odesláno 12. srpen 2009 Původně zaslal: Medvěd Josefsv - mluvíš asi o nějaké konkrétní, ale buď jsem slepý, nebo si musím pro silnější brýle (současně +8 D, takže dost silné) nebo jsi sem prostě nezkopíroval odkaz to joo... taky nevim jestli myslíš tu poslední nebo nějakou předchozí.. nikde totiž ani zmínka o tom Citovat
chechet Odesláno 12. srpen 2009 Odesláno 12. srpen 2009 a mne zajima, proc by to sklo melo stat 70k. nezda se mi byt nijak extra velke ani tvarovane... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.