Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Zdravím všechny,

po té co mi někdo ukradl dvě sedačky (střední a krajní) do druhé řady, mi bylo sděleno PČR, že je to v poslední době velice častý jev. Hlavně ve velkých městech.

Možná to pro většinu z vás není nic nového, možná někomu tato informace ušetří \"pár\" tisíc.

PS

kdyby je někdo měl na prodej, dejte mi prosím vědět.

Předem díky.

Odesláno

tak to uz je moc....kradnut este aj sedacky z auta..... zachvilku budu rozbijat okna na aute len preto ze bude chciet moj vonavy stromcek zo saltpaky :)) svine nedonosene :bacha:bacha:bacha

Odesláno

Tak to je fakt konec, ukradnut sedacky... pocul som, ze sa kradnu kolesa, radia a teraz uz aj sedacky? Kedysi v orientalnych krajinach za kradez sekali zlodejom ruky, asi to malo svoj vyznam... :bacha:bacha:bacha

Odesláno

Doplnění:

Kradou se údajně nejvíc přes léto, kdy lidé jezdí na dovolené a shánějí sedačky do třetí řady.

No nic koupil jsem alarm a na balkóně zřídil kulometné hnízdo...

Odesláno

V poslední době se to docela rozmáhá a hned za sedačkama sou i xenony,takže pozor. sice některé automobilky jako wolkswagen a spol začali chránit xenony vin ale pro některé už je pozdě...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...