Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P406 - výměna tlačítka DO, návod + foto


f3Rd@

Recommended Posts

Opet jeden mini navod od Ferdy...

Dnes si mile deti povime pohadku o... ale prd, dnes si povime jak vymenit tlacitko DO v klici a aby toho nebylo malo, tak to bude tlacitko do 605 (obj. c.: 9926CA), jelikoz nestoji 180 Kč jako tlacitko na 406, nybrz necelych 40 Kč.

1. Zajit do peugetou a koupit tlacitko. Doporucuji koupit rovnou i novou baterku a vymenit ji zrovna taky, kdyz uz to budem rozdelavat, me uz baterka dochatela, takze pro me jasna volba. Baterka me vysla v GESu (link) na 18Kč, coz bylo prijemne prekvapeni.

2. Rozebereme klic. Postaci nam plochy sroubovak ci priborovy nuz.

3. Vyndame plosny spoj s tlacitkem a baterii.

[upravil dne 29/10/08 f3Rd@]

[upravil dne 6/9/2009 Béďa]

post-0-14109602822951_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4. Stare tlacitko rozebereme a vyrizneme tu cast ktera spinala tlacitko na plosnaku. Budeme ji potrebovat na tlacitko z 605, jelikoz u toho chybi (klidne staci tam kapnout trochu plastu z tavne pistole, bohuzel jsem ji nemel zrovna po ruce).

[upravil dne 29/10/08 f3Rd@]

post-0-14109602823148_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8. Cely klic slozime a utikame vyzkouset k atutu. Zjistime, ze DO nefunguje. :(:myslim Staci odemknout manualne, strict klicek do zapalovani a nastartovat (mozna by to fungovalo i bez startovani, ale to jsem nezkousel) vypnout motor, vysednout, zavrit a vesele zamkout s pouzitim DO.

post-0-14109602823946_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poznamka autora:

Tlacitko funguje i bez toho kousku (valecku) z origo tlacitka, ale nove tlacitko musime hooodne zamacknout a hrozi rychle opotrebeni noveho tlacitka. Podle me je lepsi tam ten kousek dat, pak staci zmacknout o 1-2 mm. Pokud se s tim nekomu nechce delat, muze to nechat tak jak to je.

Fotky jsou foceny zase mobilem, ale kvalita je docela dobra, tak se za to omlouvat nebudu. ;):D

EDIT: rovnou sem dam i linky na cely obal klice, at to nemusite hledat na konci dvou-tlacitko a tady je cela nabidka

[upravil dne 3/6/10 f3Rd@]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baterii tam mam jen jednu. Asi to bude tim, ze mas jiny model.

EDIT: jinak jsem premyslel, ze bateii taky koupim nekde u klicnik av tescu, ale nastesti cestou ze servisu od Cakoma byl GES, tak jsem se tam stavil. Kolega kupovali baterie myslim v globusu a vyslo ho to na 200,- a to se nevyplati! :bojim

[upravil dne 29/10/08 f3Rd@]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Baterii tam mam jen jednu. Asi to bude tim, ze mas jiny model.

EDIT: jinak jsem premyslel, ze bateii taky koupim nekde u klicnik av tescu, ale nastesti cestou ze servisu od Cakoma byl GES, tak jsem se tam stavil. Kolega kupovali baterie myslim v globusu a vyslo ho to na 200,- a to se nevyplati! :bojim

[upravil dne 29/10/08 f3Rd@]

Asi jo,i ten klíč je jinej

291020081057zr2.jpg

w800.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za perfektní návod, ktarý přišel jako na zavolanou, právě teď se mi to tlačítko pokazilo ........... hlavně oceňující je napsání objednacího čísla........... hleděli na mě jako puci ..................že to vím ............. MÓÓÓC DOBRÝ NÁVOD!!!

:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...