Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Slovencina do RT3


Jurko

Recommended Posts

Původně zaslal: Luki_C5

Hoši, hoši, kdyby jste věděli kolik je to práce, tak se tu nebavíme o pivu, ale o deseti lete whisky. Pardon za OT.

:super jasne že vieme, koľko je to práce, preto sme Peťovi všetci zaviazaní. Ja som sa do toho xcel pustiť cez zimu, no moja anglina by to prekladala určite viac ako týždeň:D:D:D:D Hold, každý je v niečom inom dobrý a je super, že to ponúkol na nete zadara, aj keď by si na to mohol aj živnosť vybaviť a zákazníkov by určite ako bratia Česi mal:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: luko407sw

ja se pustil do překladu sw do čestiny pro barevnou obrazovku. mám už víc jak 1/4 za sebou...zatím to jde dobře,jen potřebuju doladit nějaké mouchy s petertn1,ale už je z dovolené zpátky tak to doladíme snad co nejdřív....

Já to asi v půlce vzdal, nebyl na to celé čas...Ale kdyby jsi chtěl s něčím pomoct, jsem ti k dispozici..Dáme hlavy dohromady...:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mozna zacnu od znova protoze si nejsem jisty jestli jsem dodrzel vsechny pravidla >

nektery tex jsem prodlouzil o vic jak 2 pismena

a u menterych jsem zmenil radkovani ze dvou na jeden

a jeste jeden detail...v originalni anglictine je mene radku nez v mem...takze asi take problem....ale nevzdavam to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...