Jump to content

náhradní klíč

Jirka 807
 Share

Recommended Posts

ahoj všem chci se zeptat jestli si někdo dával dělat klíč mam dva ale jeden je takovej malej a ten je jenom asi na nádrž protože snim ani neodemknu dveře a ani nenastartuju na to musim použít klíč ten skládací s dálkovým a nedej bože ho stratit ,tak sem si myslel co by stálo nechat si udělat ještě náhradní.

• 4 weeks later...

Měl jsem stejný problém jako ty :papa -v servisu jsem si klíč objednal-po zadání VIN mi přišel už namíru vyrobený za 700,- a nové nakódování stálo 400,- .Pokud nemáš kartu s kódem(na imobilizér),pak je to ještě o 500,- dražší.

Takže za 1600,- jsem měl během týdne nový klíč (bez dálk.),se kterým můžu odemknout a nastartovat (tudíž netrnout strachy,že svůj jediný ztratím...).

• 6 months later...
  • 4 months later...
  • 7 months later...

Zdravím, měl jsem stejný problém ale vyřešil jsem to.

Objednal jsem origo klíč včetně imobilizéru dle VIN.

musíš mít s sebou velký TP a doklad totžnosti a cca do 14 dní ti dojde klíč.

Já objednával klíč i s ovládáním zadních dveří - 4 tlačítka.

Stálo to 2410,- byl jsem mile překvapen.

Pak jsem to napíchl na diagnostiku pro načtení kódu do elektronik a vše v poho.

Martin z Ostravy

Já jsem ho kupoval včera společně s roletou. Koupil jsem klíč originál, ale nevyřezaný. Rozdíl mezi nimi je asi 1000.- a nechal jsem si ho za 200.- vyřezat. Takže mě klíč vyšel celkem na 1280.- + zjištění kodu imobilizeru, protože jsem ho neměl :( . Jinak ten klíč bez slevy stojí 1368.- nevyřezaný a 2420.- vyřezaný) Nevím jakej má MARTAS76, ale já mám to ošklivý vejce :D

Guest PetrSvetr

Ahoj, já v týdnu koupil originál klíč na C8, 4 tlačítka, naprogramování - 2800,- Kč, možná víc peněz, ale byo to v Citroenu. ;)

• 2 months later...

Ahoj,

včera jsem si dovezl P807, ale bohužel jen s jedním klíčem.

Kde bych si pls mohl nechat udělat co nejlevněji nový klíč s DO - 4 tlačítka - mám zadní dveře v elektrice.

Díky

nie, nie, vtedy ešte eurá neboli a kurz slovenskej koruny voči českej nebol až taký veľký myslím, že 1czk stálo 1,20sk. Ale aj tak keď si vezmeš že niektoré 807 majú DO aj na el. posuvné dvere, tak je to super cena oproti 306 kľúču.