Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vzduchová vložka Green (P 206)


marQo

Recommended Posts

Tak urcite nie je papierovy lepsi, no len za vzducovy filter dat cca 60€ nie je malo. Pri tom greene mas pretok vzduchu cez bavlnu, takze mensi odpor na vzduch (pokial sa nemylim:) ). Zvysi ti to trosicku vykon ale ci to stoji za tie prachy tak to ti povedat neviem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vlado1

Tak urcite nie je papierovy lepsi, no len za vzducovy filter dat cca 60€ nie je malo. Pri tom greene mas pretok vzduchu cez bavlnu, takze mensi odpor na vzduch (pokial sa nemylim:) ). Zvysi ti to trosicku vykon ale ci to stoji za tie prachy tak to ti povedat neviem.

Mne ani niak nejde o výkon (podľa mňa dosť blbosť na 1.4 :aut ) , no ide mi o to aby bol lepší ten prietok vzduchu a autíčko dostávalo toľko koľko potrebuje . To že je drahší sa zasa vykompenzuje tým čistením . Je s tým viac roboty, ale keď ho budem čistiť ta potom nemusím kupovať a vymieňať papírák ... :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fakir

Já tu mám jeden volnej, jetej asi 10 000 km v mým autě, tak kdybys chtěl, tak ti ho za nějakou rozumnou cenu nechám. :)

A prečo sa ho chceš baviť :D

Ja som na tieto veci dosť háklivý (čistý MAGOR :aut ) radšej kupujem všetko nové ... ale ďakujem za info :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: marQo

Původně zaslal: Fakir

Já tu mám jeden volnej, jetej asi 10 000 km v mým autě, tak kdybys chtěl, tak ti ho za nějakou rozumnou cenu nechám. :)

A prečo sa ho chceš baviť :D

Ja som na tieto veci dosť háklivý (čistý MAGOR :aut ) radšej kupujem všetko nové ... ale ďakujem za info :super

Protože jsem ho nahradil laděným sacím potrubím s kuželovým filtrem. :) Tomu filtru opravdu nic není. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...