Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Drobné ohlédnutí za srazem, poděkování


jarajarda

Recommended Posts

Tak, já už jsem dorazil domů ;) Bylo to moc fajn, jako každý sraz :) Tak jen krátce v bodech..

1. Marlin letos nezpůsobil (nikomu ani sobě) škodu, z bahna nemusel být vytahován :D (doufejme že nedělní odjezd bude OK..

2. Nejdražší bude zřejmě sraz pro Scratche, který při sprintu s Blizzardem sice vyhrál, ale vypadlo mu táhlo z kulisy řazení a po cca 2-3 hodinách, bez orienťáku zúčastněných dobrovolníků auto opět odjelo, ačkoli s prasklým předním nárazníkem a podběhem...najíždět do svahu se kolmo prostě nedá :D

Na druhou stranu i přes neštěstí při hře, štěstí v lásce mu přeje a za nedlouho si na den, kdy padají v New Yorku letadla, vezme svou drahou polovičku Miss Scratch, Áďu. P.S. Díky za přání ;)

3. na letišti se nám povedlo sestavit nápis PEUGEOT z aut a CLUB z lidí a všem zúčastněným děkuji za trpělivost a spolupráci, myslím že výsledek stál za to :)

Život v tom letadélku z pár prkének, stvořeného zřejmě tamním domorodcem :D pro fotky riskoval @re, jeho coupe nebylo rozebráno na ND, neboť se nám celý vrátil :D

4. na orienťák jsem \"nafasoval\" VIXe, na fóru velice jízlivého, až nepříjemného tvora, ale po dnešní celodenní zkušenosti musím konstatovat, že je to úplně normální člověk jako my všichni a dobrý kamarád, který v nouzi přítele neopustí, mimo jiné poskytl svou \"křápolku\" k transportu podlážek a špalků pro opravu 406 Scratch a Miss Scratch, chudák \"babička\" :D :D

5. Hláška \"Grilování je zábava chudých Čechů\" nebyla na místě a myslím, že se sraz líbil všem \"národům\" :)

6. já prostě orienťák na Šebetově nikdy nedojedu... :D :D

7. Travnatá plocha, promáčená a tozbahněná se mi při odjezdu stala pastí, ze které mi pomohl Takua, trošku do mne šťouchl a už to jelo :) (zas to bahno...)

8. Prostě sraz byl prostě super, díky ! ! ! ! :potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk

[upravil dne 18/7/09 jarajarda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I já se přidávám. Zejména děkuji organizátorům mě známým cincwolf.jpg ale i neznámým a vůbec všem :)

Přesto že sem přijel jen na sobotu, byl sem nadšenej - tak to má vypadat ! Uplně nejvíc se mě líbila spanilá jízda, to bylo pro mě něco úžasnýho, zejména chválím dobrovolníky, kteří se odpojili a \"zatarasili\" cestu v křižovatkách a na chvíli si hráli na lví policii a možná tak trochu honáky, kteří né ovečky ale čtyřkolý lvy, honící dvokolýho trundíka :papa nahání v dlouhé smečce jindy poklidným venkovem, mávajíc kolemjdoucím a na konvoj čučícím a též mavajívším lidičkům, byl sem uveden do stavu Pežotího blaha :super Když se nám pak podařilo sestavit nápis PEUGEOT a vyfotit letadlem, který Dzana.m dohókal, Pežotí uspokojení přišlo v druhé vlně :D (ježiš to zní úchylně). Orienťák sem bez navigátora v druhé etapě vzdal, páč sem jej nepochopil už ze začátku a vzhledem k tomu že sem v první stejně projel jakousi kontrolu kde sem měl vyfasovat razítko, stejně bych to nevyhrál :D Každopádně mě bloudění po Prostějovsku bavilo a až začlo pršet tak ještě víc, páč to sem ve svým živlu i když to nikomu nepřeju co ta voda zas navyváděla :bacha ale já ve Frantovi kterej víc než auto, připomíná v danou chvíli loď jezdím velice rád :super Poslední věc bylo večerní papání rozličných pochutinek, při čekání a degustování prasátka sem byl opečen do zlatova i já :D Ale nakonec sem se dočkal ;) Nebylo to ohladu, ten zahnala předem rozdávaná rožněná kýtička, ale prasátko na ohni přece jen člověk nejí denně a to sem musel ochutnat...

[upravil dne 19/7/09 budvar]

post-0-14109608377711_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, my sme to vcera zbalily, a o 21 tej sme vyrazili spet na SK... Jelikoz nam skoro vsem promokly stany ... :D

Ale v pohode, ja sem dorazil dom o pulnoci presne, cesty byli OK :P

Sraz se myslim povedl, skoda toho pocasi :( Orientak sem nejako dojel :D

Spanila jizda bola fakt vynikajici, to bylo normalne maso, skoda ze nema nekdo natoceny od zacatku do konce jak prechadzala kolona, protoze sem byl asi nekde v strede, a nedovidel sem ani na jeden konec :P

Taktez se mi dobpre vozilo na predvadeckach, 407 Coupe 2.7 HDI a 4007 2.2 HDI, to coupe bola parada, a jeste vic, ze sme jeli samotny kam sme chceli a jak rychle sme chteli :D

Orientak, teda hlavne prvni etapa byla super, normalne sem se do toho zazral, jeli sme a hledali sme jako blazni. Prijeli sme az na kontrolni bod do Tesca v prostejove, a kdyz sme odtamtud odjizdeli , tak zacalo prset jak svin. To uz se mi potom i spatne orientovalo, a kdyz sme hledali 1. ulohu, prijel trundik, a poslal nas rovno na konec. Ten sme hladali v tlupe asi 8 peugeotu statocnu pol hodinu :D

Ale nejak sme dojeli, a OK :)

Dekujem za zraz :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lubk0

Spanila jizda bola fakt vynikajici, to bylo normalne maso, skoda ze nema nekdo natoceny od zacatku do konce jak prechadzala kolona, protoze sem byl asi nekde v strede, a nedovidel sem ani na jeden konec :P

já myslím že to někdo natáčel, viděl sem v zatáčkách lidi s objektivama - já mám natočenou celeou cestu z auta, zrovna to stříhám, dodám později :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja poznám jedného čo vás čakal pri letisku a natočil celý príchod. :D

...teda celý nie lebo nepochopil že ten skúter vpredu patrí ku kolóne.

Tiež sa pridávam k poďakovaniu organizátorom. Po úvodnom blúdení som si netrúfol na orienťák ale aspom sme si užili Šebetov ešte poloprázdny a suchý. Spoznali sme kopu členov klubu a podarilo sa mi stretnúť s ľudmi ktorý mi i cez fórum boli blízky.

Ďakujem.

P.S. ... to pečené prasiatko je kapitola sama o sebe. Na to budem ešte dlho spomínať. :D

[upravil dne 19/7/09 pastorek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsme taky doma. Šebetov dopadl přesně tak, jak se dalo očekávat - kvůli inzerovanému (a bohužel i realizovanému) přívalovému dešti spojenému s prudkým ochlazením + chybějícímu zázemí došlo k totálnímu promočení vybavení cca 70% účastníků, kteří se pak v sobotních pozdně odpoledních až nočních hodinách předčasně balili a zmizely domů do suchých peřin - přiznám, že kdybych jako jeden z mála neměl v Šebetově peřiny zajištěny, úderem 17 hodiny bych s celou rodinkou též zmizel (já se před deštěm schovat můžu, náladu mi dokáže dostatečně napravit pokec s podobně \"praštěnými\" přáteli, dvouletýmu prckovi ale brouzdání bahnem moc radosti neudělá a naší pračce ty tuny bahna na oblečení taky neprospějí).

Zvláštní kapitolou bylo mnohahodinové čekání na prase - myslím si, že tentokrát to provozovatel krčmy příliš neuřídil a kdyby nebyl \"předkrm\" ve formě uzené kýty, asi by bylo docela rušno (já třeba z prasete neměl ani kousek, v devět jsem byl uložit ženu s dítětem a pak už jsem zamířil k Minimaxovi, na jeho grilu bylo masíčka hodně a HNED).

Podle mých informací se jinak sraz povedl, drobné výhrady jsem postřehl zejména k druhé etapě orienťáku, která se celá motala po městě - domnívám se, že hodně lidiček má zájem podívat se na nějaké zajímavosti v okolí, ale ježdění po ulicích města máme za sebou všichni až nad hlavu.

Jinak děkuji slovenským zástupcům za to, že nám ukázali, že jsou ochotni přijet a že jsou mezi nimi opravdu příjemní lidé (Pastorek, Jkmtrnava, Durko, Lubko ...), rád jsem si s Vámi pokecal - škoda, že na srazech je tolik lidí a tak málo času.

[upravil dne 19/7/2009 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja bych chtel taky podekovat za super sraz :super:super:super super lidi a skvelá zabava no co mám říc prostě nadhera:potlesk:potlesk:potlesk a chtel bych podekovat budvaroj a jardoj za spolupraci na napisu a všem ostatním za trpelivost lidičky jste suprový a vždycky se na vás teším :super:super:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky chci poděkovat organizátorum za supr sraz.. a jak už mnozí řekli škoda jen toho počasí i tak to bylo supr.. a já jdu relaxovat.. a dospat co jsem nestihl na srazu :D

Jinak fotky od sebe,až je promažu a udělám drobnou cenzuru tak hodím odkaz na prohlídnutí popřípadě na stáhnutí :)

Ještě jednou DÍKY všem za supr víkend.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za organizátory děkuji všem za hojnou účast na sraze a zejména za to, že jste vydrželi všechny nedostatky, chybky a zejména nepřízeň počasí, která nás koncem víkendu provázela. Nejvíc ze všeho nás však těší, že Šebetov 2009 byl další velký sraz, na kterém se nikdo vážně nezranil a ani nedošlo k vážným újmám na majetku. Za opatrnost a ohleduplnost vám všem patří velký dík! :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se také připojuji k děkovačce všem organizátorům, bylo to bezva. Orienťák jsem jel až dneska domů, Vtipně moje zkratka byla delší, leč méně pohodlná. Nějakou záhadou jsem jel do Prahy přes Prostějov? Koukám, že Dzana a spol. dorazili vcajku, tak to jsem rád. Díky za super víkend. Čauky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...