chechet Odesláno 9. červenec 2009 Odesláno 9. červenec 2009 ahoj. mel by nekdo navod pro 406 coupé? nejlepe z modelu po faceliftu. beru anglicky, francouzsky, cesky. diky [upravil dne 9/7/2009 chechet] Citovat
Y2K Odesláno 9. červenec 2009 Odesláno 9. červenec 2009 toto nestaci? Ten klasicky neviem takto narychlo najst. Doma mam vytlaceny po cesky. Ale je tam skoro to iste ako na sedan. Co presne potrebujes vediet? Lebo navod na sedan som nasiel ale pre coupe nie. [upravil dne 9.7.2009 Y2K] Citovat
pastorek Odesláno 9. červenec 2009 Odesláno 9. červenec 2009 alebo http://public.servicebox.peugeot.com/ddb/code/index_cs_cz.htm Citovat
Guest servisman Odesláno 10. červenec 2009 Odesláno 10. červenec 2009 uprostřed máš hned 3 návody na cupé a další věcičky, návody, opravy http://www.coupe406.com/documents/Tutoriels/index.htm Citovat
chechet Odesláno 10. červenec 2009 Autor Odesláno 10. červenec 2009 diky moc za vsechny odkazy! Původně zaslal: Y2K toto nestaci? Ten klasicky neviem takto narychlo najst. Doma mam vytlaceny po cesky. Ale je tam skoro to iste ako na sedan. Co presne potrebujes vediet? Lebo navod na sedan som nasiel ale pre coupe nie. [upravil dne 9.7.2009 Y2K] zatim potrebuju objasnit fungovani tempomatu, ulozeni pozice sedadla do pameti a vyznam nekterych symbolu na displeji. taky by mne zajimalo, jestli je navigace pouzitelna i v dnesni dobe (mam tam CD deutschland ). Citovat
Y2K Odesláno 10. červenec 2009 Odesláno 10. červenec 2009 Ak si to este nenasiel nahodou: 1. Tempomat - najskor sa musi zapnut tlacitkom vlavo pod volantom. Ovlada sa tak ze pri urcitej rychlosti podrzis packu hore (dolu) na par sekund a aktualna rychlost sa ulozi do pamati. Ak zrusis tempomat potiahnutim packy k sebe alebo stlacenim spojky ci brzdy a potom tuknes len malo do packy smerom hore (dolu) auto sa vrati na rychlost poslednu zapamatanu. Ak chces tempomatom pridavat ci uberat staci packu drzat hore (dolu) a auto pridava az pokym nepustis packu a znova aktualna rychlost zostane ulozena. Pridavat plyn mozes pri zapnutom tempomate kolko chces, ked pustis plyn auto sa vrati na ulozenu rychlost a udrzuje ju. 2. Pameti sedaciek - jednoducha vec, nastavis do pozicie akej chces, stlacis M a 1 (alebo 2) a pockas kym sedacka pipne, a je to ulozene. Potom uz len staci ak zmenis medzicasom polohu sedacky stlacit 1 (2) a drzat a vsetko sa vrati do ulozenej pozicie. Symboly na displeji neviem co presne by si chcel a navigaciu sice nemam ale viac ludi ju radsej nepouziva takze to nebude asi ziadna slava. Citovat
chechet Odesláno 11. červenec 2009 Autor Odesláno 11. červenec 2009 Původně zaslal: Y2K Symboly na displeji neviem co presne by si chcel a navigaciu sice nemam ale viac ludi ju radsej nepouziva takze to nebude asi ziadna slava. je me jasne, ze ta navigace je ve srovnani s temi, co se dnes lepi na okno hodne jednoducha. presto bych ji chtel zkusit diky i za ostatni info! Citovat
chechet Odesláno 11. červenec 2009 Autor Odesláno 11. červenec 2009 a jeste bych mel dotaz ohledne pristupu do zadnich svetel. nesviti me prava mlhovka, ale v kufru je vse dukladne tapacirovane a i po vybrani plastoveho nitu me prislo, ze budu tapacirovani muset odtrhavat. nebo se to nejak ochlipne? v navodu to vypada az moc jednoduse. diky! Citovat
Guest servisman Odesláno 11. červenec 2009 Odesláno 11. červenec 2009 pravá mlha tam není ale jde to dodělat Citovat
chechet Odesláno 12. červenec 2009 Autor Odesláno 12. červenec 2009 ou. ja doufal v mnou oblibenou symetrii, podobne jako treba na 306 oddelat tapacirovani jsem uz zkusil. co obnasi dodelani mlhovky vpravo? jen tak pro predstavu... Citovat
Guest servisman Odesláno 12. červenec 2009 Odesláno 12. červenec 2009 natažení kablíku od levé ,dodat žárovku,snad jen je tam plast tak ten vyndat/brání aby tam nešla dát žárovka/ nevím jak to je u cupé ale u braeku jsem jej musel vyndat bylo to jako zaslepené.To samé asi i u sedanu vím že jsem to dodělával několika členům Citovat
kupák Odesláno 12. červenec 2009 Odesláno 12. červenec 2009 Ve světle myslím zaslepená žárovka není, takže jen kablík a svítíš. Co se týká navi, vyzkoušel jsem už možné i nemožné, soft pro čechy není a nebude, tudíž navigovat můžeme jen při výletu na západ od našich hranic. Citovat
chechet Odesláno 15. červenec 2009 Autor Odesláno 15. červenec 2009 a nezkoumal nekdo moznost \"lokalizace\" systemu? ze bych mel v aute misto nemciny cestinu, nebo treba anglictinu nebo francouzstinu? Citovat
Dave_k Odesláno 15. červenec 2009 Odesláno 15. červenec 2009 Mělo by to nabídnout v nastavení na výběr ze 4 jazyků. Fránina, anglina, němčina a myslím že ještě španělština. Citovat
chechet Odesláno 21. červenec 2009 Autor Odesláno 21. červenec 2009 Původně zaslal: Dave_k Mělo by to nabídnout v nastavení na výběr ze 4 jazyků. Fránina, anglina, němčina a myslím že ještě španělština. a nevis jak se k tomu nastaveni dostanu? v navodu jsem zadnou moznost zmenit jazyk nenasel... Citovat
chechet Odesláno 24. červenec 2009 Autor Odesláno 24. červenec 2009 ma nekdo zkusenost s automatickym zaviranim oken a prip. sibru pri zamykani auta dalkovym ovladacem? ve francouzskem navodu pisou, ze delsim podrzenim tlacitka A na DO se zavrou okna i strecha (dle stupne vybavy). v ceskem navodu (stazenem z http://public.servicebox.peugeot.com/ddb/code/index_cs_cz.htm) neni o teto funkci pres DO ani zminka, pisou, ze podrzenim klice v zamku se zavrou okna. vcera jsem zkousel obe moznosti, okna se zavrou podrzenim klice v zamku, sibr ne. pres DO se nezavre nic... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.