jozin888 Odesláno 9. červenec 2009 Odesláno 9. červenec 2009 potreboval by som poradit pri kúpe zimných pneumatík na moju 207 dačo v pomere cena výkon kvalita 185/65 R15 88T Viem že zima je ďaleko ale mam teraz moznost zobrat ich aj z polovičnou zľavou Citovat
Milošš Odesláno 9. červenec 2009 Odesláno 9. červenec 2009 Nazdarek, Ja som mal na mojej 207 SW 1.4 i 55kw Matador MP 59 Nordica 185/65 R15 88T. Bol som s nimi nadmieru spokojny co sa tyka trakcie, drzania stopy ako na snehu tak aj na suchej ceste (i pri vyssej vonkajsej teplote 10/15 °C). V kazdom pripade som sa mohol nane spolahnut. Pre mna jediny nedostatok bol troska vyssi hluk. Spotreba mi stupla v zimnom obdobi asi v priemere o 1l. Pneumatiky som po nabehani 6000 km od novembra do polovice marca stiahol ani nie o 1 mm. Po mojich skusenostiach velmi odporucam. Kupoval som ich cez net minuly rok v tomto obdobi za cenu 5900 SK za 4 pneu. Citovat
jozin888 Odesláno 9. červenec 2009 Autor Odesláno 9. červenec 2009 ja mam známeho co robí v pneuservise a slubil mi že mi vybavy zľavu už len vybrať značku Citovat
buga Odesláno 12. červenec 2009 Odesláno 12. červenec 2009 Původně zaslal: jozin888 ja mam známeho co robí v pneuservise a slubil mi že mi vybavy zľavu už len vybrať značku Goodyear UltraGrip 7+ 185/65 R15 88T ber toto, vitaz testu ADAC.de, ja som ich mal v 175/65 R14 na 206tke a teraz si ich chcem aj na 207, len v rozmere ako pises aj ty... vybavi aj mne takou zlavou ??? lebo by som zobral 2 sady cize 8kusov, na 2 autaaa Citovat
jozin888 Odesláno 14. červenec 2009 Autor Odesláno 14. červenec 2009 O.k dik moc A ci ti vybavy zlavu tak to nevem budem rad keď ju výbavy dako mne :aut Citovat
buga Odesláno 27. srpen 2009 Odesláno 27. srpen 2009 Původně zaslal: jozin888 O.k dik moc A ci ti vybavy zlavu tak to nevem budem rad keď ju výbavy dako mne :aut uz si kupil tie pneumatiky zimne ? Citovat
jozin888 Odesláno 29. srpen 2009 Autor Odesláno 29. srpen 2009 Este nee nebol na to čas ale v najbližšom čase by som to chcel riesit Citovat
daja535 Odesláno 8. září 2009 Odesláno 8. září 2009 Ahoj mám na prodej celá zimní kola na origo ráfcích + pneu Kleber Kris alp , kdybys chtěl ozvi se . 776 302 506 severní morava Citovat
KennyMcC Odesláno 8. září 2009 Odesláno 8. září 2009 Původně zaslal: buga Původně zaslal: jozin888 ja mam známeho co robí v pneuservise a slubil mi že mi vybavy zľavu už len vybrať značku Goodyear UltraGrip 7+ 185/65 R15 88T ber toto, vitaz testu ADAC.de, ja som ich mal v 175/65 R14 na 206tke a teraz si ich chcem aj na 207, len v rozmere ako pises aj ty... vybavi aj mne takou zlavou ??? lebo by som zobral 2 sady cize 8kusov, na 2 autaaa Pridávam sa k Bugovi, UltraGrip 7+ mám tiež a sú úplne super. Citovat
jozin888 Odesláno 10. září 2009 Autor Odesláno 10. září 2009 Původně zaslal: KennyMcC Původně zaslal: buga Původně zaslal: jozin888 ja mam známeho co robí v pneuservise a slubil mi že mi vybavy zľavu už len vybrať značku Goodyear UltraGrip 7+ 185/65 R15 88T ber toto, vitaz testu ADAC.de, ja som ich mal v 175/65 R14 na 206tke a teraz si ich chcem aj na 207, len v rozmere ako pises aj ty... vybavi aj mne takou zlavou ??? lebo by som zobral 2 sady cize 8kusov, na 2 autaaa Pridávam sa k Bugovi, UltraGrip 7+ mám tiež a sú úplne super. Asi ich zoberiem ja ja len ešte stále som to dáko nezačal riesit Uz by som sa asi mal k tomu dáko dokopať [upravil dne 10/9/09 jozin888] Citovat
jozin888 Odesláno 29. září 2009 Autor Odesláno 29. září 2009 Nema niekto na predaj plechace na 207 ?? R15 4ks Citovat
buga Odesláno 29. září 2009 Odesláno 29. září 2009 Původně zaslal: jozin888 Nema niekto na predaj plechace na 207 ?? R15 4ks 4ks aj pre mna... co som zatial nasiel najlacnejsie, jedno je za 38.50€ Citovat
jozin888 Odesláno 27. říjen 2009 Autor Odesláno 27. říjen 2009 Tak v cera som objednal Goodyear UltraGrip 7+ 185/65 R15 88T tak dufam ze budu sluzit :super Citovat
chuky1963 Odesláno 27. říjen 2009 Odesláno 27. říjen 2009 Ja som sa rozhodoval medzi GoodYear UG7+ a Bridgestone Blizzak LM30. Nakoniec som si vybral Bridgestone, zajtra ich idem obuť a som zvadavý, že ako sa v zime osvedčia. Cenovo vyšli podobne a v testoch (adac.de) sú na približných hodnotách. Citovat
buga Odesláno 30. říjen 2009 Odesláno 30. říjen 2009 nevie niekto o dobrom e-shope ? v aaa-pneu.sk mi zrusili objednavku, nakolko nemaju na sklade uz asi 20dni tie Goodyear UG 7+ tak teraz zhaanam.. 8ks by som potrebowal a cenu max do 55€ resp medzi 50-55 za kus Goodyear UltraGrip 7+ 185/65 R15 88T [upravil dne 30.10.2009 buga] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.