Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Autopotahy


anthraX306

Recommended Posts

jezdil bych bez potahu a kdyz bys mel pak to auto tak dlouho, ze by sedacky po tom jezdeni bez potahu byly osklive, vymenil bych komplet interier, kterych je dneska vsude hafo za par korun ( mozna i levneji nez ty novy potahy :D ) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to blbe, ale ked niesu prachy, tak len vydrzat:nevim...na 306 break u nas stoja potahy site na mieru 190 eur, je to dost penazi, aj ked casom to treba, zadne su este celkom v pohode, ale predne a hlavne ta soferova tie su uz dost v prdeli:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja to auto koupil od svagra za pakatel ma uz neco za sebou za chvili 200t na tachaku kasta dotukana lak sa olupuje takze met JEN potahy za 3 litry to uz mozu kupit zrovna nove auto takze asik tak:nevim je to skoda jezdi paradne ale nejsu kese jinak bych sa pustil do rozsahlejsich oprav...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kalio306

no peniazky su typicky problem tiež idem dat urobit potahy bo som nahodil nove tapacire a je tam prudky nesulad medzi farbou sedačiek a tapacirov nove vidu asi okolo 300 euro!!!:myslim tak možem začat hladat dieru alebo skôr diery v rozpočte a ked sa to žena dozvie tak ma prerazi

no tak to jsme na tom tak nějak podobně...:mrk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli chceš ušetřit tak kup obyčejný potahy za 600,- ... nikdo ti asi nic jiného neporadí... nikdy ti tam uni potahy nebudou sedět na 100%.. navíc např. já mám vzadu ještě sklápěcí loketní opěrku.. tu taky nenajdeš, pokud si nenecháš udělat potahy na míru... ale jako rači než si je nechat udělat za 3tis, tak bych rači kouknul po sedačkách z nějaký bouračky :super:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pohladaj v tuningu, teraz si nespomeniem na nick, ale jeden chalanisko tu na fore caluni fakt krasne a za sedacky chcel 4000Kc mam pocit...sakris, ako sa len volal:mad: . . . robil par veci aj pre Toma406:mrk . . . ze by to bol Sobol? Ale nie om si isty:roll

...inak mne sa tie univerzalne potahy za par korun vobec nepacia, je to hrozne, potom to auto vyzera ako S120, to uz radsej osuchane potahy na mieru:nevim (alebo tie z buracky, ale blbo sa hladaju:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uni určite nie mam vo fiate firemnom uni potahy ktore tam vraj maju sadnut a vyzera to otrasne a ešte horšie sa v nich sedi pretože su napnute tam de sa ma chrbat opierat a vzhladom k tomu že pug ma te vykroje ešte večie tak si to moc neviem predstavit ale v linke o interiéroch maju typci tie čo vyrabajú v poprade a tie su supr akurat ten chalan spominal že ho stali 4800 a neboli kožene takže kvalita za kvalitnu cenovku fuu a 4000 to podla toho za čo za jednu sedačku?? či za všetky?? + material?? no skusim pohladat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ako ti pisem, site potahy na mieru do 306 break z tej potahovej latky, 2 farebne s vysitym logom Peugeot na prednych stoja 190 eciek...samozrejeme cena za komplet sadu vratane hlavovych opierok a vreciek na prednych sedackach...inak je to presne taky material sedaciek ako ma Kia a spol, proste site na Slovensku...daju sa objednat, sije sa to v Ziline, vacsinou to maju formou stankov, u nas je jeden sem tam v Hypernove, urcite je jeden stale v Carrefoure v Ziline;) . . . zasielaju postou domov...

...tvoj nazor na uni potahy zdielam:blicismajlik

[upravil dne 7.7.2009 Qcko]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked uz sme pri tom, tak ty si si objednal potahy, prisli ti domov a potom si si ich sam prehodil? Lebo tak by mi to vyhovovalo, len neviem, ci to nechce aj zasah ihly a nite, to by bol problem:D

Cena pekna za tie potahy, vyzeraju super, joj, ako sa ja tesim na svoje:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potahy přišly v balíku a nasazoval jsem je sám. Akorát bylo potřeba vymontovat přední sedačky, aby se líp nasazovaly, protože jsou hodně natěsno.

Už jsem pár lidem posílal podrobnější informace a fotky, tak jestli chceš, pošli mi na SZ tvůj mail a já Ti to přepošlu.

[upravil dne 10/7/09 Maric]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...