Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Já dost věřim tomu, že to dřív bývalo rallye a dal se tam xsi motor, nárazník vyšísovanej by vůbec nevadil, když by šel stejně do laku. A papíry už vůbec ne, když by to byl jenom zdroj náhradních dílů, aspoň by bylo o starost míň.

A hlavně tam má ten airbox:D

Odesláno

tak třeba budíky jsou určitě xsi/rallye, ale zase celo tapacy na dveře rallye nemělo:myslim

vin to bude mít určitě vyříznutej:D

No, každopádně jsem mu napsal, tak snad uvidíme:)

Odesláno

známej bude prodávat GTI, je v anglii a asi tam zustane dyl... na FB tomáš verner, řikal jsem mu at napiše inzerát tu na forum...

\"Rok sice 1996, ale 2006 komplet repase vcetne laku, velky brzdy 283mm, tlumice OMP, sport.sani, vyfuk, jednotka. Spojka skoro nova (do 5 000 najeto), kotouce desky taky dobry, zadni naprava po repasi.

Kola 15 Momo Corse black skoro jako novy

Predni svetla s angel eyes, tmavy okna. Nevim jestli tam nechavat sedacku/pasy/volant.\"

[upravil dne 16.5.2011 22:32 Lentilka]

Odesláno
známej bude prodávat GTI, je v anglii a asi tam zustane dyl... na FB tomáš verner, řikal jsem mu at napiše inzerát tu na forum...

\"Rok sice 1996, ale 2006 komplet repase vcetne laku, velky brzdy 283mm, tlumice OMP, sport.sani, vyfuk, jednotka. Spojka skoro nova (do 5 000 najeto), kotouce desky taky dobry, zadni naprava po repasi.

Kola 15 Momo Corse black skoro jako novy

Predni svetla s angel eyes, tmavy okna. Nevim jestli tam nechavat sedacku/pasy/volant.\"

[upravil dne 16.5.2011 22:32 Lentilka]

¨

A kolik za ní :D

BTW: Přišel mi nedoplatek na pojistce za žlutýho sporta co sem prodal kámošovi.:roll

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...