Jeny Odesláno 12. květen 2011 Odesláno 12. květen 2011 Já dost věřim tomu, že to dřív bývalo rallye a dal se tam xsi motor, nárazník vyšísovanej by vůbec nevadil, když by šel stejně do laku. A papíry už vůbec ne, když by to byl jenom zdroj náhradních dílů, aspoň by bylo o starost míň. A hlavně tam má ten airbox:D Citovat
kujon106 Odesláno 12. květen 2011 Autor Odesláno 12. květen 2011 A nebo to taky odjakživa byl bastl a někdo tam ještě dodatečně dobastlil červenej koberec a pár dalších drobností Citovat
kujon106 Odesláno 12. květen 2011 Autor Odesláno 12. květen 2011 Napiš mu o VIN a zjistíme to hned Teda v případě že ho tahle hustokára má [upravil dne 12.5.11 10:19 kujon106] Citovat
Jeny Odesláno 12. květen 2011 Odesláno 12. květen 2011 tak třeba budíky jsou určitě xsi/rallye, ale zase celo tapacy na dveře rallye nemělo:myslim vin to bude mít určitě vyříznutej:D No, každopádně jsem mu napsal, tak snad uvidíme:) Citovat
Jeny Odesláno 12. květen 2011 Odesláno 12. květen 2011 takže to opravdu bývalo rallye VF31CMFZ251166003 Citovat
Lentilka Odesláno 12. květen 2011 Odesláno 12. květen 2011 ja mu psal i o číslo motoru a nic :/ Citovat
Fr3sh Odesláno 15. květen 2011 Odesláno 15. květen 2011 STRISKA NA ZADNI DVERE http://aukro.cz/striska-zadnich-dveri-saxo-peugeot-106-i1604720353.html Citovat
kujon106 Odesláno 15. květen 2011 Autor Odesláno 15. květen 2011 Ta stříška ale bohužel není originál. Citovat
Lentilka Odesláno 16. květen 2011 Odesláno 16. květen 2011 známej bude prodávat GTI, je v anglii a asi tam zustane dyl... na FB tomáš verner, řikal jsem mu at napiše inzerát tu na forum... \"Rok sice 1996, ale 2006 komplet repase vcetne laku, velky brzdy 283mm, tlumice OMP, sport.sani, vyfuk, jednotka. Spojka skoro nova (do 5 000 najeto), kotouce desky taky dobry, zadni naprava po repasi. Kola 15 Momo Corse black skoro jako novy Predni svetla s angel eyes, tmavy okna. Nevim jestli tam nechavat sedacku/pasy/volant.\" [upravil dne 16.5.2011 22:32 Lentilka] Citovat
Fr3sh Odesláno 17. květen 2011 Odesláno 17. květen 2011 to uz je docela vylitany to auto ne?...kdyz vidim ze uz v roce 2006 je stim na zavodech Citovat
Lentilka Odesláno 17. květen 2011 Odesláno 17. květen 2011 no je to Skida co tu byl na foru, kamaradil se s Merglosem tak věřím že bude všechno cajk;) Citovat
Cardaaa Odesláno 17. květen 2011 Odesláno 17. květen 2011 http://kola-pneu-alu.sbazar.cz/alu-orig-peugeot-205-306-106-15-4x108-ceske-budejovice-o5765160.html Citovat
jiri106xs Odesláno 18. květen 2011 Odesláno 18. květen 2011 http://auto.bazos.cz/inzerat/10191165/PEUGEOT-106-S16GTITOP-STAV118PS.php Citovat
PAJA106 Odesláno 18. květen 2011 Odesláno 18. květen 2011 Známý prodává: http://auto.bazos.cz/inzerat/10227022/Prodam-kola-15-roztec-108-x-4-orgCitroen-saxo.php Citovat
106ka Odesláno 19. květen 2011 Odesláno 19. květen 2011 známej bude prodávat GTI, je v anglii a asi tam zustane dyl... na FB tomáš verner, řikal jsem mu at napiše inzerát tu na forum... \"Rok sice 1996, ale 2006 komplet repase vcetne laku, velky brzdy 283mm, tlumice OMP, sport.sani, vyfuk, jednotka. Spojka skoro nova (do 5 000 najeto), kotouce desky taky dobry, zadni naprava po repasi. Kola 15 Momo Corse black skoro jako novy Predni svetla s angel eyes, tmavy okna. Nevim jestli tam nechavat sedacku/pasy/volant.\" [upravil dne 16.5.2011 22:32 Lentilka] ¨ A kolik za ní BTW: Přišel mi nedoplatek na pojistce za žlutýho sporta co sem prodal kámošovi. Citovat
Lentilka Odesláno 19. květen 2011 Odesláno 19. květen 2011 řikal kolem 80ti jinak na fb mě najdete pod pavel yogurt šefčík a prodava to Tomáš verner kteryho mam v pratelich... Citovat
jiri106xs Odesláno 21. květen 2011 Odesláno 21. květen 2011 http://auto.bazos.cz/inzerat/10256735/peugeot-106-gti-top-Vymena-za-t4-vw-NEBO-PRODAM.php http://auto.bazos.cz/inzerat/10206130/Zavodni-kola-Speedline-4x108-R15.php [upravil dne 21.5.2011 09:02 jiri106xs] Citovat
$ Torrez $ Odesláno 21. květen 2011 Odesláno 21. květen 2011 PAJA106 :jo ty kola znám moc dobře.A i původního majitele Citovat
kujon106 Odesláno 22. květen 2011 Autor Odesláno 22. květen 2011 Tohle sice není pug, ale uhánět to asi taky bude solidně Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.