P-106! Odesláno 5. únor 2011 Odesláno 5. únor 2011 rallye to není cena 6000 a to je s nebo bez papiru ?? odkad to je ?? Citovat
106sťák Odesláno 6. únor 2011 Odesláno 6. únor 2011 je to bez papírů a tam od tebe z havlíčkova brodu Citovat
106sťák Odesláno 6. únor 2011 Odesláno 6. únor 2011 http://peugeot.sbazar.cz/peugeot-106-havlickuv-brod-o5240528.html tu je odkaz... Citovat
P-106! Odesláno 6. únor 2011 Odesláno 6. únor 2011 aha ... tk to budu muset jet okouknout kdyz uz to je tady u me Citovat
Pipisekr Odesláno 7. únor 2011 Odesláno 7. únor 2011 pár odkázků možná si z vás někdo něco vybere :) http://peugeot.sbazar.cz/peugeot-106-sport-luhacovice-o5194808.html http://autobazar.avizo.cz/peugeot-106-1-1-slusny-stav-4401293.html http://www.cars.cz/xchanger/inzerce/osobni-auto-O/Peugeot/106/106-1.4-SPORT---Hatchback-129044451257614906.html Citovat
P-106! Odesláno 9. únor 2011 Odesláno 9. únor 2011 http://kola-pneu-alu.sbazar.cz/alu-disky-peugeot-106-havlickuv-brod-o4938089.html Citovat
Jimmy106 Odesláno 9. únor 2011 Odesláno 9. únor 2011 http://kola-pneu-alu.sbazar.cz/alu-disky-peugeot-106-havlickuv-brod-o4938089.html tyhle uz jsem jedno videl, staly 1500 tak jsem rikal ze je hned koupim, protoze vypadaly fakt krasne, zadne odreniny..nic... a pak jsem koukal ze to bylo jenom za 2ks.. ale jinak tyhle kolecka jsou krasny.. :-) me se libi.. Citovat
Jeny Odesláno 11. únor 2011 Odesláno 11. únor 2011 http://auto.bazos.cz/inzerat/8872139/Peugeot-106-RallyXsi.php Citovat
go.play Odesláno 12. únor 2011 Odesláno 12. únor 2011 sakra, přemýšlel jsem že bych si dnes udělal výlet do Liberce ... že bych je koupil ? Citovat
Welis Odesláno 12. únor 2011 Odesláno 12. únor 2011 Kluci nevíte kde bych na 106taka sehnal zadní znak ? ten zmetek nejak vybled a popraskal Citovat
go.play Odesláno 12. únor 2011 Odesláno 12. únor 2011 nech si v reklamce udělat novej, nejlevnější řešení Citovat
Welis Odesláno 12. únor 2011 Odesláno 12. únor 2011 Hmm to by šlo :-) dík za tip hned v PO to pujdu omrknout :-) Citovat
PAJA106 Odesláno 12. únor 2011 Odesláno 12. únor 2011 Nebo v Peugeotu jako pouze ten plastový díl. V sekci inzerce jsem četl, že cena nebyla zas tak závratná, cca 200. Citovat
Welis Odesláno 12. únor 2011 Odesláno 12. únor 2011 Tak za 200,- by to nebylo marny koukal sem na doplnky na ebay ale nemam tam ucet neberete nekdo odtamad ? .. PS: sorry ze to pisu dotohoto vlakna. Citovat
kujon106 Odesláno 12. únor 2011 Autor Odesláno 12. únor 2011 To si četl špatně Já ten plastovej díl kupoval a cena byla tušim 680kč Citovat
Welis Odesláno 12. únor 2011 Odesláno 12. únor 2011 Kujon: jj přesně tohle bych bral :-) a ještě prolejzal sem forum a jak si dostal na volant toho stříbrnýho lva mám tam v záslepce airbagu jen obrys :-) si tam dal záslepku z 206 ? tam myslim davali stříbrnýho :-) Citovat
kujon106 Odesláno 12. únor 2011 Autor Odesláno 12. únor 2011 To se liší podle roku výroby tej 106. Novější (98+) už měly na volantu stříbrnýho lva v \"základu\" Z 206 to nepůjde, ta má volant jinej. [upravil dne 12.2.11 13:39 kujon106] Citovat
Welis Odesláno 12. únor 2011 Odesláno 12. únor 2011 Safra a ta záslepka na air je aspon stejná abych nemusel shánět celej volant Citovat
PAJA106 Odesláno 12. únor 2011 Odesláno 12. únor 2011 Pardon, znova jsem to dohledal a tam se jednalo o 206 a údajná cena 130kč, nicméně jako důkaz: vlákno je zde: cca 2/3 na 1. stránce. Citovat
kujon106 Odesláno 12. únor 2011 Autor Odesláno 12. únor 2011 Ty záslepky jsou tvarově stejný, akorát jedna má lva stříbrnýho a druhá černýho Pája> Tam bude rozdíl v tom, že starší 206 maj ten \"emblém\" jako 106 v tom černym čudlu, novější pak mají stříbrnýho lva alá přívěšek na klíče (tam bych těm 130kč věřil). Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.