Cardaaa Odesláno 2. únor 2011 Odesláno 2. únor 2011 http://peugeot.sbazar.cz/peugeot-106-1-6-gti-16v-horovice-okr-beroun-o5245233.html nějaká práce by na ní ještě byla ale za ty prachy a navic na pěknejch tronech:) Citovat
Cardaaa Odesláno 2. únor 2011 Odesláno 2. únor 2011 pro 106taka http://peugeot.sbazar.cz/peugeot-106-sport-bruntal-o5205493.html Citovat
kujon106 Odesláno 2. únor 2011 Autor Odesláno 2. únor 2011 To je sice sport, ale 1.1 Jinak jestli můžu doporučit, tak zapomeň na sporta a kup gti. Ta 1.4 má podobnou spotřebu, ale je to chcíplotina (bez urážky na majitele). Bude tě to pak mrzet To gti vypadá tak na 20k investice a byla by parádní Citovat
jiri106xs Odesláno 2. únor 2011 Odesláno 2. únor 2011 Sakra Cardaa... tohle mi nedělej. Prodat už konečně Lagunu, tak teď letim k Berounu Citovat
Cardaaa Odesláno 2. únor 2011 Odesláno 2. únor 2011 Tak tam zajeď lagunou, vymlat z něj 30k peněz sedni do 106tý a je to Citovat
106sťák Odesláno 3. únor 2011 Odesláno 3. únor 2011 pro 106taka http://peugeot.sbazar.cz/peugeot-106-sport-bruntal-o5205493.html jj na tui sem psal,ale je to 1.1,mno uvažuju o s16,páč mě v práci strašně sere jeden kluk z udržby,on má civika 1.6 vtec,a porád jaký sou 106tky sračky a že to nejede,kurna a natřít mu prdel s tímhle tak to by bylo fine a já bych se mu porád aspon v práci smál.. Citovat
106sťák Odesláno 3. únor 2011 Odesláno 3. únor 2011 To je sice sport, ale 1.1 Jinak jestli můžu doporučit, tak zapomeň na sporta a kup gti. Ta 1.4 má podobnou spotřebu, ale je to chcíplotina (bez urážky na majitele). Bude tě to pak mrzet To gti vypadá tak na 20k investice a byla by parádní myslíš že 20000kč do toho musíš dát?to se mi nezdá...,nějak doladit ten zadek,a co sem koukal jinak je v poho... Citovat
mattoni1425 Odesláno 3. únor 2011 Odesláno 3. únor 2011 no zle ta 106ka nevypadá je v lepším stavu než ta moje...líbí se mi ty přední světla... Citovat
kujon106 Odesláno 3. únor 2011 Autor Odesláno 3. únor 2011 Tak já bych zcela určitě zahodil hned zadní světla, zámky kapoty a volant. Tudíž to by něco spolklo. Pak koukám že ten bok za řidičem je nějakej podřenej a zkrabatělej, stejně tak předek není dobře spasovanej - takže oprava toho + rozvody, olej, filtr + třeba ještě něco dalšího co z fotek není vidět. Takže 20k, plus minus autobus. [upravil dne 3.2.11 14:01 kujon106] Citovat
mattoni1425 Odesláno 3. únor 2011 Odesláno 3. únor 2011 a já pořád myslel že tu mluvíte o tý 1,1 a ted koukám na d ní je ještě jeden inzerát...ale taky nevypadá nejhůř.ale bude na ní víc práce než na tý mý.víc jak 40 bych za ní nedal. a myslím že můj kolega by jí zkrytizoval ještě víc jak kujon. Citovat
PAJA106 Odesláno 3. únor 2011 Odesláno 3. únor 2011 Ty světla jsem měl, během 5 měsíců 2 reklamace a navíc je má každej jouda na fábii. Volant se mi nezdá tak hrozný, a zámky jsou beztak jen nalepený. Zbytek je jasnej. Jinak cenu v aukci ma za 40, což už je řekl bych celkem zajímavé. Citovat
PAJA106 Odesláno 3. únor 2011 Odesláno 3. únor 2011 Sice ze saxoclubu, ale myslím, že by se to tu někomu mohlo hodit: převodovka na 1,3 rallye: http://saxoclub.net/phpbb2/viewtopic.php?t=7304 Citovat
106sťák Odesláno 3. únor 2011 Odesláno 3. únor 2011 106tka s rally lemama za 6000tis bez papírů http://peugeot.sbazar.cz/peugeot-106-havlickuv-brod-o5240528.html Citovat
Jeny Odesláno 3. únor 2011 Odesláno 3. únor 2011 už jsem mu psal, aby mi poslal fotku motoru, tak potom uvidíme:) Citovat
Jimmy106 Odesláno 3. únor 2011 Odesláno 3. únor 2011 to bych si mohl koupit.. papiry mam na cervenou s1 jenom na to nemam prachy, no.. :D Citovat
106sťák Odesláno 3. únor 2011 Odesláno 3. únor 2011 já si zavolal a pošle foto zejtra,tak sem zvědavej Citovat
jan07 Odesláno 3. únor 2011 Odesláno 3. únor 2011 reakce na 106staka:pokud je to vtec 1.6 160koni tak tu seriovka s16 neda ani nahodou,mel jsem moznost si ji vyzkouset a je to brutal,a nedejboze kdyz je trochu upravena Citovat
106sťák Odesláno 3. únor 2011 Odesláno 3. únor 2011 reakce na 106staka:pokud je to vtec 1.6 160koni tak tu seriovka s16 neda ani nahodou,mel jsem moznost si ji vyzkouset a je to brutal,a nedejboze kdyz je trochu upravena 160 koní je vti ne?mě řikal že má hondu civic nějak cca 85kw kolem 120koní to by s16 natřela na sprintu.... Citovat
Jimmy106 Odesláno 3. únor 2011 Odesláno 3. únor 2011 jj presne.. vtec-y jsou fakt skvely motory.. proto je ma tolik lidi na sprintech a celkove Hondy s temahle motorama jsou tak oblibene u tuneru a nemaji konkurenci.. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.