106sťák Odesláno 30. leden 2011 Odesláno 30. leden 2011 kurna asi pujdu do nějaký s16 at v tom nejste sami:D Citovat
PAJA106 Odesláno 30. leden 2011 Odesláno 30. leden 2011 jaký je rozdíl mezi GTI a S16? U 106 jde o 2 stejná auta jinak označená. Citovat
PAJA106 Odesláno 31. leden 2011 Odesláno 31. leden 2011 http://www.sportovnivozy.cz/15042-peugeot-106-sport-praha-10#zalozkaFoto Citovat
Jeny Odesláno 31. leden 2011 Odesláno 31. leden 2011 ta vypadá pěkně, na tu by jsi se ,106sťáku, mohl jet podívat Citovat
PAJA106 Odesláno 31. leden 2011 Odesláno 31. leden 2011 Už jse mu to psal na jeho inzerát, co má sekci koupím auto;) Citovat
Pipisekr Odesláno 31. leden 2011 Odesláno 31. leden 2011 http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/peugeot/106/8350252 Citovat
jiri106xs Odesláno 1. únor 2011 Odesláno 1. únor 2011 Ví někdo něco bližšího o té černé S16(2002)? Citovat
106sťák Odesláno 1. únor 2011 Odesláno 1. únor 2011 Tu bílou sem měl brát,ale bohužel nějak to nevyšlo,mno:( Citovat
PAJA106 Odesláno 1. únor 2011 Odesláno 1. únor 2011 Tu bílou sem měl brát,ale bohužel nějak to nevyšlo,mno:( Můžeš to nějak rozvést?? Pro další případné zájemce? Citovat
106sťák Odesláno 1. únor 2011 Odesláno 1. únor 2011 takhle řekl mi za 30000 a já ho trochu stáhl ještě,ale ještě mám další placení,tak sem mu řekl že zájem padá ať to dá na net,já se třeba ještě chytnu a neim příjde mi že to je moc za 97 rok,třeba ne ,jen chci bejt opatrnej a nechci nic uspěchat Citovat
PAJA106 Odesláno 1. únor 2011 Odesláno 1. únor 2011 Já si myslím, že posuzovat jenom podle roku výroby je stejná blbost, jako posuzovat auto podle najetých kilometru. Prostě buď je auto v dobrým stavu, resp. má jen drobnější mouchy, nebo je špatné. A to člověk nepozná jinak, než osobně a případně s někým zkušeným, kdo ví kam kouknout... To je teda můj názor. Citovat
kujon106 Odesláno 1. únor 2011 Autor Odesláno 1. únor 2011 Je to tak. Může to bejt 2003 totál mrdka, nebo 1996 luxusní kousek, záleží na tom jak se o to ten dotyčnej staral. Kdyby to ale samozřejmě byla dvě naprosto stejná auta se stejným servisem a zacházením, tak je lepší vzít novější, neb jak známo vše s věkem stárne. Citovat
P-106! Odesláno 1. únor 2011 Odesláno 1. únor 2011 http://tuning.sbazar.cz/oz-racing-uherske-hradiste-o5224032.html Citovat
PAJA106 Odesláno 1. únor 2011 Odesláno 1. únor 2011 Kola moc pěkný, být v bílý, s červeným potiskem, tak naprostá bomba, ale i tak moc pěkná. Citovat
Lentilka Odesláno 1. únor 2011 Odesláno 1. únor 2011 http://tuning.sbazar.cz/oz-racing-uherske-hradiste-o5224032.html škoda že mi ještě nepřišlo stavebko... tak jsem mu psal, a jestli se mu budou valet za měsíc nebo dva pořád doma tak je pak vemu:) [upravil dne 1.2.2011 18:05 Lentilka] Citovat
106sťák Odesláno 2. únor 2011 Odesláno 2. únor 2011 tady jsou 2 sportky,ta bílá teda ale bouchla na předek kůli tomu narazníku a vylítlímu airbagu,ale ta žlutá je dcl cool http://www.annonce.cz/detail/Peugeot-106-1-4-sedan-13946175-W6H865.html http://www.annonce.cz/detail/Peugeot-106-1-4-sport-13946423-WEFXUQ.html Citovat
s1600 Odesláno 2. únor 2011 Odesláno 2. únor 2011 http://tuning.sbazar.cz/oz-racing-uherske-hradiste-o5224032.html škoda že mi ještě nepřišlo stavebko... tak jsem mu psal, a jestli se mu budou valet za měsíc nebo dva pořád doma tak je pak vemu:) [upravil dne 1.2.2011 18:05 Lentilka] Na ET ses ptal? Mám je, jen s jiným středem a byly původně určené na 206, takže ET25 .. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.