Jeny Odesláno 8. prosinec 2010 Odesláno 8. prosinec 2010 hodně z tich úchytů je zlomených, proto to lepení. (Už jsem je tak koupil od Petiho) Citovat
Jimmy106 Odesláno 8. prosinec 2010 Odesláno 8. prosinec 2010 takze kdyz koupim nejaky lemy s uchytama, tak vrtat a kdyztak lepit jo?? jinak diky Citovat
Lentilka Odesláno 9. prosinec 2010 Odesláno 9. prosinec 2010 3x 1,6 16v http://www.sauto.cz/inzerce/?sorting.orderBy=minPrice&sorting.asc=1&paging.rowsPerPage=10&filter.kindId=1&filter.manufacturerId=70&filter.modelId=542&filter.bodyId=&filter.fuelId=&filter.areaNuts=&filter.regionNuts=&filter.priceFrom=&filter.priceTo=&filter.madeDateYearFrom=&filter.madeDateYearTo=&filter.tachometer=&filter.conditionId=&filter.maxAge=&filter.priceLeasingFrom=&filter.priceLeasingTo=&filter.enginePowerFrom=60&filter.enginePowerTo=&filter.engineVolumeFrom=&filter.engineVolumeTo=&filter.fulltext= Citovat
kujon106 Odesláno 9. prosinec 2010 Autor Odesláno 9. prosinec 2010 Všechny už tam strašej docela dlouho... Citovat
Lentilka Odesláno 10. prosinec 2010 Odesláno 10. prosinec 2010 no ja vim jen o te žlute.... nebo jsem je tu přehlídl... Citovat
PAJA106 Odesláno 10. prosinec 2010 Odesláno 10. prosinec 2010 Ta černá je tady od Jan07, jak teď nechal udělat převodovku a bude kupovat to mondeo V6. Citovat
PAJA106 Odesláno 10. prosinec 2010 Odesláno 10. prosinec 2010 Ej, srry, jsem se pořádně nekoukl. Citovat
jadek Odesláno 16. prosinec 2010 Odesláno 16. prosinec 2010 Neví někdo o nějakým XSicku ? 1,4 69kw ? =) Citovat
Jeny Odesláno 16. prosinec 2010 Odesláno 16. prosinec 2010 jadek: sháníš motor nebo chceš celek? Citovat
jadek Odesláno 16. prosinec 2010 Odesláno 16. prosinec 2010 celý autí =) premyslim že bych sporta vyměnil.. Citovat
kujon106 Odesláno 16. prosinec 2010 Autor Odesláno 16. prosinec 2010 Kup rovnou gti Jako samozřejmě nic proti xsi, ale když už novou 106, tak gti. Citovat
jadek Odesláno 16. prosinec 2010 Odesláno 16. prosinec 2010 Já nevim, jsem ted nějak ulítlej na ty XSi samozrejme GTI by byla nejlepší volba no, ale cenově je to zas o něco výš :/ Citovat
Jeny Odesláno 16. prosinec 2010 Odesláno 16. prosinec 2010 xsi je fajn, ale většina tich levných jsou past, viz 106sťákovo a moje má taky hafec chyb, který jsem ještě nedořešil. Samozřejmě co si budeme povídat, nejlepší je nfx v S1 kastli:P [upravil dne 16/12/10 22:26 Jeny] Citovat
jadek Odesláno 16. prosinec 2010 Odesláno 16. prosinec 2010 Nejhoší, že já se toho svýho sporta, jen tak nezbavim.. :/ Citovat
106sťák Odesláno 17. prosinec 2010 Odesláno 17. prosinec 2010 proč ne?kolik za něj budeš chtít???je to fakt,ale já to koupil jako uplnej laik,jen sem měl štěstí že tam byl ten parádní motor,a z každý vejplaty sem tam tak 2000 do něho nacpal za ten rok... Citovat
jadek Odesláno 17. prosinec 2010 Odesláno 17. prosinec 2010 Nevím zadní tlumiče jsou K.O + mi něco vrže u PP kola... Pak sem hodim video, dneska sem ten zvuk natočil Citovat
106sťák Odesláno 17. prosinec 2010 Odesláno 17. prosinec 2010 třeba ložisko nebo udělat repas zadní nápravy vč.tlumičů a je po problému,napiš mi cenu do sz kolik za ni chceš Citovat
jadek Odesláno 17. prosinec 2010 Odesláno 17. prosinec 2010 a taky mi svítí airbag ... :/ na kolik si ji cením, to nevím... tedka ji prodavat nebudu az pristi rok někdy ;-) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.