Spiral Odesláno 21. listopad 2010 Odesláno 21. listopad 2010 No tak ta zluta ze swaicu uz jen za 55tis. s tim musi neco bejt preci Citovat
Cardaaa Odesláno 21. listopad 2010 Odesláno 21. listopad 2010 není uplně v cajku, ale jak píše majitel ... cena není pevná a myslím si že je víc než přívětivá (s16) http://peugeot.sbazar.cz/peugeot-106-s16-kyjov-o4913648.html Citovat
Lentilka Odesláno 21. listopad 2010 Odesláno 21. listopad 2010 tvl chtel bych se v otm projet... Citovat
jadek Odesláno 21. listopad 2010 Odesláno 21. listopad 2010 člověk když trošku ,,tukne\" předek, tak mu nevylítne airbag.. Takže v tom bude něco víc.. Citovat
PAJA106 Odesláno 21. listopad 2010 Odesláno 21. listopad 2010 A má tam nárazník z klasické 106, takže další investice. Citovat
go.play Odesláno 22. listopad 2010 Odesláno 22. listopad 2010 možná se mi to jen zdá, ale ty dveře u spolujezdce sou taky nějaký divný Citovat
kujon106 Odesláno 22. listopad 2010 Autor Odesláno 22. listopad 2010 Tak víš jak, za 35k s tim že ta cena není pevná, teda když to přeženu tak za cenu motoru a převodovky , se nedá čekat žádnej zázrak. Citovat
go.play Odesláno 22. listopad 2010 Odesláno 22. listopad 2010 dobrý je jak tam píše \" originál sportovní výfuk S16\" :D Citovat
Fr3sh Odesláno 22. listopad 2010 Odesláno 22. listopad 2010 airbag vylitne i po strasne male bouracce, staci se jen dobre trefit na spravne misto. vystreleny airbag neznamena velka bouracka...i kdy v mnoha pripadech ano Citovat
PAJA106 Odesláno 22. listopad 2010 Odesláno 22. listopad 2010 http://auto.bazos.cz/inzerat/7925179/106-el-okna.php Cena zajímavá, informací pomálu (ale už ty držáky spz (rz) AAA mě děsí). Citovat
kujon106 Odesláno 22. listopad 2010 Autor Odesláno 22. listopad 2010 To jsou zjevi ty prodejci U auta nenpíšou co má za motor, ale hlavně že tam uvedou okna v el. :D Citovat
mattoni1425 Odesláno 22. listopad 2010 Odesláno 22. listopad 2010 a nejlepší na tom inzerátu je ta dementní cena. jen idiot jí uvede takle inteligentně. pardon ale to se nedá komentovat jinak. Citovat
Cardaaa Odesláno 22. listopad 2010 Odesláno 22. listopad 2010 Tak víš jak, za 35k s tim že ta cena není pevná, teda když to přeženu tak za cenu motoru a převodovky , se nedá čekat žádnej zázrak. přesně tak, kdyby jí někdo dejme tomu za 30 koupil a dalších 40 do ní dal tak by to byla krasavice za normální cenu s16 akorát s tím, že bys věděl že sis na ní všechno udělal a že je v cajku Citovat
Fr3sh Odesláno 22. listopad 2010 Odesláno 22. listopad 2010 http://cgi.ebay.co.uk/1997-PEUGEOT-106-GTI-dimma-rally-no-px-swaps-/120650507295?pt=Automobiles_UK&hash=item1c1754a41f peknaaaa Citovat
Jeny Odesláno 22. listopad 2010 Odesláno 22. listopad 2010 dimma je fajn, akorát ty 19 už jsou fakt moc, nějaký max 17ky by na to byly ideální Citovat
kujon106 Odesláno 22. listopad 2010 Autor Odesláno 22. listopad 2010 To se mi ale vůbec nelíbí. Citovat
Fr3sh Odesláno 22. listopad 2010 Odesláno 22. listopad 2010 je to masakr na rally jiny kola a maxi kit je u udelanej i po laku...super Citovat
PAJA106 Odesláno 22. listopad 2010 Odesláno 22. listopad 2010 Jen ty kola, 10 km po českých silnicích a má auto i ridič dost:D Citovat
Jeny Odesláno 22. listopad 2010 Odesláno 22. listopad 2010 kujon: a jo ono to má morette:D Normálně bych si tipl, že tam pod tima kolama jsou 247 kotouče Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.