franus Odesláno 17. květen 2013 Odesláno 17. květen 2013 tento motor je S1600, ten co je tam za tech 149tis, je asi \"jen\" nejaky Ačkový. Jinak mate tam jeste jeden motor s1600 za 295tis, pokud se chcete jeste vic divit . Citovat
odee Odesláno 17. květen 2013 Odesláno 17. květen 2013 Ten druhej je ale EW7, to je novější motor (tuším že je v 307???), proto se nemůžeš divit vyšší ceně Citovat
FiFa_cze Odesláno 20. květen 2013 Odesláno 20. květen 2013 http://auto.bazos.cz/inzerat/24271095/nerezove-svody-saxo-16-8v-peugeot-106-16-8v.php Citovat
LukasGTi Odesláno 24. květen 2013 Odesláno 24. květen 2013 http://auto.bazos.cz/inzerat/24313472/Peugeot-106XSi-14-69kwrv92.php Citovat
spazi s16 Odesláno 24. květen 2013 Odesláno 24. květen 2013 A zas ty siroky blatniky sakrys nemam to kam dat... Citovat
Salam Odesláno 2. červen 2013 Odesláno 2. červen 2013 http://auto.bazos.cz/inzerat/24892172/Podlozky-pod-kola-15mm-4x108-delsi-srouby-M12-125-kuzel.php Citovat
jiri106xs Odesláno 3. červen 2013 Odesláno 3. červen 2013 http://auto.bazos.cz/inzerat/24804049/15-OZ-Crono-HT--Toyo-R1R.php Citovat
odee Odesláno 3. červen 2013 Odesláno 3. červen 2013 Jiří, jakto že prodáváš? Nějakej problém, nebo budeš mít 16\" ? Aha, už sem koukal do aktualit, tak se teda těším, co z Tebe nakonec vypadne:mrk [upravil dne 3/6/13 14:16 od odee] Citovat
FiFa_cze Odesláno 24. červen 2013 Odesláno 24. červen 2013 http://auto.bazos.cz/inzerat/24946692/PEUGEOT-106-SPORT-14-55KW.php Citovat
Tom_206 Odesláno 24. červen 2013 Odesláno 24. červen 2013 http://www.sportovnivozy.cz/42236-peugeot-106-sport-svitavy Spíš než zajímavá koupě to dám jako varování - na fotkách je krásná, jel jsem kvůli ní skoro 200 kiláků, pán majitel jí vychválil... Skutečnost - hozená přes boudu, vyhnilej kufr, údajně vyvařenej předek je vykytovanej, pobodovanej a zanejtovanej a už to lezlo přes ten novej lak... gumy slítaný bez vzorku a táhne při brždění do všech stran...uložení tlumičů KO, airbagy KO, propálený sedačky, zadní náprava KO, navíc byla bořená i na předek... apod. .... Vyloženě luxusní kousek [upravil dne 24/6/13 15:23 od Tom_206] Citovat
jiri106xs Odesláno 24. červen 2013 Odesláno 24. červen 2013 Zrovna včera jsem na fotky koukal... vážně vypadá hezky. Takže další 106 do seznamu \"nebrat\". Citovat
Tom_206 Odesláno 24. červen 2013 Odesláno 24. červen 2013 Asi tak nějak ... navíc majitel dělal, že o ničem neví, následně se prokecnul.... navíc to ve výsledku nechtěl prodat ani s celou tou muzikou... a sadu zimních kol lovil z křoví za dílnou Vyhnout se tomu obloukem! Citovat
Štajný Odesláno 24. červen 2013 Odesláno 24. červen 2013 taky jsem na ni koukal, na bazosi byla taky bílá 106 bořená na přední kolo, jestli to nebyla zrovna tahle Citovat
loki Odesláno 24. červen 2013 Odesláno 24. červen 2013 nechcete někdo gti na opravu nebo na n.d.jedna se mi válí doma-náprava ko,dveře řidiče ko,3 dveře ko,propadlá stk.cena 23 tis. a je pevná,v případě zájmu mohu poslat foto na mail Citovat
FiFa_cze Odesláno 24. červen 2013 Odesláno 24. červen 2013 http://www.saxoclub.net/phpbb2/viewtopic.php?t=10141 Citovat
go.play Odesláno 25. červen 2013 Odesláno 25. červen 2013 Na tu bílou jsem měl zálusk někdy před 4 nebo 5 lety, tušim že dříve byla na prodej v Horní Bříze nad Plzní, cena byla myslim 58 nebo 49 tisíc ... takový blbosti si pamatuju ale něco důžetýho ne Citovat
loki Odesláno 27. červen 2013 Odesláno 27. červen 2013 to go.play:tak to je asi dobře že jsi ji nekoupil:D Citovat
Mišos Odesláno 1. červenec 2013 Odesláno 1. červenec 2013 dnes som trocha pozrel inzeráty, ale je to SK neviem či tu je niekto so 106 z SK neviem či sú to origo: http://auto.bazos.sk/inzerat/26275890/Disky-4x108-r14-Peugeot-Michelin.php Lemy: http://auto.bazos.sk/inzerat/26053230/PREDAM-PLASTOVE-LEMY-NA-PEUGEOT-106-II-GTIRALLYESXI.php 1.4 xs : http://auto.bazos.sk/inzerat/27017622/Peugeot-106-14-Xs.php Citovat
loki Odesláno 1. červenec 2013 Odesláno 1. červenec 2013 to Mišoš:ty kola jsou origo rallye s1 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.