Peta-k Odesláno 23. duben 2013 Odesláno 23. duben 2013 uz sem to tady nekde psal co to vsecko ma za mouchy a vady....nic velkyho to uz sem dal do kupy.... Citovat
FiFa_cze Odesláno 28. duben 2013 Odesláno 28. duben 2013 http://auto.bazos.cz/inzerat/23902486/Peugeot-106-cabrio.php http://auto.bazos.cz/inzerat/23859465/Peugeot-106-II-mlhovy-svetla.php [upravil dne 28/4/13 11:21 od FiFa_cze] Citovat
J.R. Odesláno 28. duben 2013 Odesláno 28. duben 2013 Ty rádoby \"mlhovky\" (všichni zde víme, že to jsou dálky :-) jsou za celkem pěknou cenu. Nová v Peugeotu je kolem 2,7tis. a auto bez nich vypadá opravdu nehezky a v noci jsou k nezaplacení ;-) Citovat
go.play Odesláno 29. duben 2013 Odesláno 29. duben 2013 no vzhledem k tomu, že jsou poškozený, tak cena nic moc jako Citovat
drahonak Odesláno 29. duben 2013 Odesláno 29. duben 2013 zdarec lidi mam otazecku nema doma nekdo pojizdnou 106tku 1.4 sport bez papiru nebo s papirama za nejakou drobnou kacku Citovat
odee Odesláno 30. duben 2013 Odesláno 30. duben 2013 uz sem to tady nekde psal co to vsecko ma za mouchy a vady....nic velkyho to uz sem dal do kupy.... Hele, jen taková rada. Udělej na ní ještě STK, když bude nová, zase o něco zvedne cenu a když pak někomu řekneš, má to tyhle a tyhle vady, aspoň ten člověk ví, že má dva roky čas s tím něco udělat. Když půjdeš kupovat takovýdle auto a prodávající Ti řekně, hele, je tam pár much a za chvilku končí STK, tak dá každej ruce pryč... Citovat
Peta-k Odesláno 30. duben 2013 Odesláno 30. duben 2013 mas pravdu jen sem to zkusil...stejne uz sem na vazkach jestli to vubec prodam...:D:D:D Citovat
loki Odesláno 2. květen 2013 Odesláno 2. květen 2013 kdyby měl někdo zájem tak prodávám rallye plechy,odkaz zde: PRODANO [upravil dne 6/5/13 19:15 od loki] Citovat
neutral Odesláno 3. květen 2013 Odesláno 3. květen 2013 http://auto.bazos.cz/inzerat/23073642/Predni-naraznik-Peugeot-106-SPORT.php Citovat
Leksik5 Odesláno 6. květen 2013 Odesláno 6. květen 2013 http://auto.bazos.cz/inzerat/24049632/Prodam-Peugeot-106-14-55kw-Sport.php Citovat
LukasGTi Odesláno 8. květen 2013 Odesláno 8. květen 2013 http://auto.bazos.cz/inzerat/23859276/Peugeot-106-GTi.php No neni ji skoda ? Citovat
odee Odesláno 8. květen 2013 Odesláno 8. květen 2013 Kua, mít místo a čas tak by se vyplatila vzít i na díly...za ty peníze by to byl luxus... Citovat
FiFa_cze Odesláno 9. květen 2013 Odesláno 9. květen 2013 Tak kdo se jí ujme dál? http://auto.bazos.cz/inzerat/24015093/Peugeot-106-14-XSi-69kw.php Vypadá moc pěkně, ale 49 tisíc se mi zdá trochu moc http://auto.bazos.cz/inzerat/23997919/Peugeot-106-14-XR.php http://auto.bazos.cz/inzerat/23972681/Peugeot-106-14-SPORT.php [upravil dne 9/5/13 11:08 od FiFa_cze] Citovat
FiFa_cze Odesláno 14. květen 2013 Odesláno 14. květen 2013 Za ty peníze to nevypadá vůbec špatně http://www.sportovnivozy.cz/41279-peugeot-106-rally-16-8v-praha-3 Citovat
go.play Odesláno 14. květen 2013 Odesláno 14. květen 2013 no já nevim, ale nepřijde mi to jako origo rally Citovat
LukasGTi Odesláno 16. květen 2013 Odesláno 16. květen 2013 TU5JP4 - 220k/200Nm. Schvalne se podivejte, kolik stoji. http://www.speedpro.eu/motor-peugeot-s1600-tu5jp4-p-10502.html Citovat
J.R. Odesláno 16. květen 2013 Odesláno 16. květen 2013 No pravda, že za ty peníze už se nechá koupit auto daleko novější, vyspělejší a celkově lepší než 106 s podobným výkonem. Napadá mě taková Civic Type-R a spousta dalších ;-) Toto je opravdu pro velikého fandu, nebo na závodní speciál :-) Citovat
odee Odesláno 17. květen 2013 Odesláno 17. květen 2013 myslím, že ten co tam byl dřív prodávali za 149 000,- ne? Že by dali jinou fotku a zdražili 100K ??? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.