FiFa_cze Odesláno 30. leden 2013 Odesláno 30. leden 2013 http://auto.bazos.cz/inzerat/21417538/Lemy-z-Peugeot-106-rallye-s1.php Citovat
spazi s16 Odesláno 3. únor 2013 Odesláno 3. únor 2013 http://www.sportovnivozy.cz/37470-peugeot-106-s16-rally-kosice Citovat
$ Torrez $ Odesláno 4. únor 2013 Odesláno 4. únor 2013 http://auto.bazos.cz/inzerat/21563368/Peugeot-106-16-16V.php Citovat
franus Odesláno 4. únor 2013 Odesláno 4. únor 2013 Jenze to auto neni seriovka, ma to samosvor, zavodni podvozek, ram atd. navic je to auto, ktere podle vysledku dokaze jezdit na bednu. Udajne je to navic auto ex-Černý, takze i to muze mit pro nekoho hodnotu. Jenom zavodni doplnky a vybava na tom aute maji vetsi cenu nez za kterou by se prodala auta, vetsiny clenu, tady z fora. Citovat
go.play Odesláno 4. únor 2013 Odesláno 4. únor 2013 tak jsem psal na ten inzerát z bazoše, co sem dával torrez a teď když jsem se na to chtěl podívat ještě jednou, tak už tam ten inzerát není Citovat
jiri106xs Odesláno 4. únor 2013 Odesláno 4. únor 2013 Souhlas s franusem. Za takové auto, je cenovka ještě hodně slušná... Teda pokud je v tom stavu, co píše, protože ten motor zrovna nevypadá, jako po repasu. [upravil dne 4.2.2013 19:34 od jiri106xs] Citovat
go.play Odesláno 4. únor 2013 Odesláno 4. únor 2013 Takže vínová 106 z bazoše se právě prodala Citovat
$ Torrez $ Odesláno 4. únor 2013 Odesláno 4. únor 2013 Neřikám že to auto nemá cenu 130,ale že tolik za to asi nedostane... go.play : tak to je škoda no:( Citovat
deathcat Odesláno 4. únor 2013 Odesláno 4. únor 2013 To mu moc dlouho nevydržela, v půlce prosince byla ta vyrámovaná S16 naprodej za 3tis euro. a nemělo to TP, pouze původní sportovní průkaz Citovat
jiri106xs Odesláno 4. únor 2013 Odesláno 4. únor 2013 Torrez: v čr to málokdo zaplatí, ale není problém to prodat třeba do DE, kde se taková auta bez problémů pohybují kolem 10000 euro a kupce si najdou... Citovat
Benz106Rallye Odesláno 7. únor 2013 Odesláno 7. únor 2013 http://www.sportovnivozy.cz/36771-peugeot-106-rallye-ceske-budejovice Citovat
FiFa_cze Odesláno 8. únor 2013 Odesláno 8. únor 2013 Ta černá už to myslím někde je tady je ovšem další závodnička http://www.sportovnivozy.cz/36877-peugeot-106-rallycross-ceske-budejovice Na 1.4 slušnej výkon Citovat
Branjo Odesláno 8. únor 2013 Odesláno 8. únor 2013 To urcite nebude 1.4-ka ale 1.6-ka http://rallybazar.sk/index.php?option=com_adsmanager&page=show_ad&adid=15889&catid=5&Itemid=1 Inak. [Edited on 8/2/13 12:54 by Branjo] Citovat
loki Odesláno 8. únor 2013 Odesláno 8. únor 2013 jo to bude gti.jinak to rallye pěkné a má stejné budiky jako já Citovat
jiri106xs Odesláno 8. únor 2013 Odesláno 8. únor 2013 Proč by to nemohla být 1.4? Nevidím problém dostat z 1.4 takový výkon. Citovat
loki Odesláno 8. únor 2013 Odesláno 8. únor 2013 to jiri106xs:ahoj je možné že to je 1.4 ,ale takovej výkon ten motor nemůže vydržet moc dlouho, tipuju tak 2-3 závody Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.