go.play Odesláno 5. listopad 2012 Odesláno 5. listopad 2012 no to co tam vše píše, tak to auto bude asi po technický stránce OK Citovat
PAJA106 Odesláno 6. listopad 2012 Odesláno 6. listopad 2012 Dovolím si připíchnout ještě sem věci, co mi zbyly po 106: Kryty zadních světel: Spojková sada: Volant s nábou: Guma z rezervy: Citovat
FiFa_cze Odesláno 6. listopad 2012 Odesláno 6. listopad 2012 http://auto.bazos.cz/inzerat/19505848/V-Maxx-stavitelny-podvozek-Peugeot-106-Saxo.php Citovat
odee Odesláno 7. listopad 2012 Odesláno 7. listopad 2012 http://auto.bazos.cz/inzerat/19505848/V-Maxx-stavitelny-podvozek-Peugeot-106-Saxo.php KU....rva zrovna potřebuju udělat nápravu:fnuk Jinak by se hodil! Citovat
neutral Odesláno 7. listopad 2012 Odesláno 7. listopad 2012 ku*va zrovna nemám prachy jinak bych ho bral... asi si pujčím Citovat
FiFa_cze Odesláno 7. listopad 2012 Odesláno 7. listopad 2012 taky nemám jinak bych bral hned... Citovat
mik205 Odesláno 7. listopad 2012 Odesláno 7. listopad 2012 hosi podvozek V-MAXX nebrat!!! Mam ho na aute a je tam problem s tim, ze maj blbe reseny predni pruziny, ktery pri vetsim propruzeni cvakaj o sebe...je to pekne k hounu, zadni tlumice jsou v pohode.... Citovat
neutral Odesláno 7. listopad 2012 Odesláno 7. listopad 2012 dik dik,za info... uz bych po tom skakal... Citovat
FiFa_cze Odesláno 7. listopad 2012 Odesláno 7. listopad 2012 to je dobré vědět a to na saxoclubu říkají, že je mnohem lepší než TA-Technix...já jim to říkal, že to nebude pravda Citovat
franus Odesláno 7. listopad 2012 Odesláno 7. listopad 2012 Vy jste komedianti, myslite si ze vyse zminovane low-end tlumice budou dobre fungovat a ze neco vydzi? Radeji si posetrete a kupte minimalne neco jako KONI... Citovat
neutral Odesláno 7. listopad 2012 Odesláno 7. listopad 2012 franus: no tak tys náš tu teď všechny uklidnil... ty budeš velkej boss... Citovat
FiFa_cze Odesláno 7. listopad 2012 Odesláno 7. listopad 2012 franus: možná kdyby sis to tady proletěl, tak zjistíš, že tady kluci mají podvozky od Ta-Technix a funguje jim dobře za ty prachy Jasně, že se dá sehnat lepší, ale bude stát raketu...Takovy hejtry, jako jsi ty mám nejradši Citovat
franus Odesláno 7. listopad 2012 Odesláno 7. listopad 2012 Ja jsem vam jen dal dobre minenou radu. To ze se s tim da hybat nahoru a dolu a ze je to tvrde neznamena, ze je to kvalitni podvozek, ktery funguje tak jak ma. Na machrovani na ulici dobry, ale na okresky uz tak moc ne. Radeji si kupte jety, ale kvalitni, nez tady tyto tlumice na paradu... Citovat
mik205 Odesláno 7. listopad 2012 Odesláno 7. listopad 2012 musime si pomahat.... jinak kdyby jste mel nekdo origo zrcatka na prodej, tak sem s nima ...nebo vymenim za ty moje trapny m3 Citovat
FiFa_cze Odesláno 7. listopad 2012 Odesláno 7. listopad 2012 mik205: 800,- je dost peněz, ale tak novy jsou pořád dražší http://auto.bazos.cz/inzerat/19424621/Zpetna-zrcatka-na-Peugeot-106-II-generace.php [upravil dne 7/11/12 20:15 od FiFa_cze] Citovat
mik205 Odesláno 7. listopad 2012 Odesláno 7. listopad 2012 neni v tom videt vubec nic ... dik za odkaz, na kelly maj v akci jedno levy tusim za 360,- ale pravy za 9 stovek Citovat
Peta-k Odesláno 7. listopad 2012 Odesláno 7. listopad 2012 pokud nekdo by chtel.. :-) http://aukro.cz/dvoukolka-s-ta-02-peugeot-106-i2775242136.html Citovat
FiFa_cze Odesláno 7. listopad 2012 Odesláno 7. listopad 2012 peta-k: No tak toto je krása být ten inzerát, tak před půl rokem, tak to koupím. Měl jsem DF-03Ra ještě s uhlíkáčem a moc mě to nebavilo..respektive tomu chyběl výkon rozhodoval jsem se mezi přechodem na předohrab ve stříďáku nebo něco ve spalováku Dnes mám buggy se spalovákem a mnohem lepší než sebou pořád tahat baterky a čekat, než se nabijou Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.