Ferry Odesláno 8. červenec 2009 Autor Odesláno 8. červenec 2009 podtlakove ovladani klapky sani vzduchu Citovat
Ferry Odesláno 8. červenec 2009 Autor Odesláno 8. červenec 2009 umisteni ridici jednotky tempomatu Citovat
alchymist Odesláno 14. leden 2010 Odesláno 14. leden 2010 Cawko chcel by som sa ta spytat Ferry ,ze ked tam pasuje ta riadiaca jednotka tempomatu z 306 ci tam bude pasovat aj packa tempomatu,tie spinace na pedale a ta vakuova pumpa,lebo som si to vsetko zohnal okrem toho tlacitka tempomatu a chcel by som to rozchodit;) Citovat
Ferry Odesláno 14. leden 2010 Autor Odesláno 14. leden 2010 packa ma jine objednaci cislo, ale urcite by se tam dala nejak nabastlit, spinace jsou stejne a vakuova pumpa taky tlacitko muze byt jakekoliv, ktere funguje stiskem zapni stiskem vypni [upravil dne 14/1/10 Ferry] Citovat
alchymist Odesláno 14. leden 2010 Odesláno 14. leden 2010 a nemal by si nahodov nejaku schemu zapojenia???moc by si mi s tym pomohol a ta packa vyzera skro rovnako a dierky na skrutky maju presne take iste rozmery ako to lozko co je v tom plastovom kryte pod volantom na origo packu ,ale tato ma az 5 vodicov a myslim ze ta origo na 406 ma len 4,alebo sa mylim? Citovat
Ferry Odesláno 14. leden 2010 Autor Odesláno 14. leden 2010 jj schema ti poslu, nemam ale ted momentalne v PC, takze ani nemuzu urcit pocet tech dratu (ale taky myslim,ze 406 ma 4 draty, ale ten 5 by mohlo byt stineni, to chce promerit mulitmetrem) Citovat
punkac Odesláno 15. leden 2010 Odesláno 15. leden 2010 origo páčka má myslím pět drátů, dva jsou na \"nulu\" na páčce k sobě a tři jsou na + a - (nahoru a dolu) jeden je společnej Citovat
alchymist Odesláno 15. leden 2010 Odesláno 15. leden 2010 takze by tam mohla pasovat aj packa z 306? teda len ten konektor je asi trochu iny . Citovat
punkac Odesláno 15. leden 2010 Odesláno 15. leden 2010 z pětice drátů je dvojice drátů žlutý a červený to, co jsem psal jako \"páčka k sobě\" jsou permanentně spojený a přitažení páčky k sobě se rozpojí zbývající trojice je, myslím, modrý fialový černý nebo zelený to už nevím jistě nevím ani který z tý trojice je jejich společný, ale to jde lehko zjistit multimetrem, proto bych se nebál uzpůsobit jakoukoliv páčku, dokonce to někdo dělal z páčky na ovládání rádia Citovat
johnn_y Odesláno 15. leden 2010 Odesláno 15. leden 2010 sprovoznil tady nekdo tempomat na motor 2.1 s čerpadlem Lucas Epic??? Díky za info Citovat
johnn_y Odesláno 16. leden 2010 Odesláno 16. leden 2010 tak jsem se dival a v aute mam nachystane konektory všechny akorat chybi packa, spinace na spojce a brzde a řídicí jednotka jinak všechny kable od konektoru vypadaji ze jsou natahle... Citovat
alchymist Odesláno 16. leden 2010 Odesláno 16. leden 2010 a kde si nasiel konektor na packu?? a mas tam aj tlacitko tempomatu?lebo nepises ze ti chyba alebo to chces spojit na tvrdo aby packa reagovala vzdy? Citovat
johnn_y Odesláno 16. leden 2010 Odesláno 16. leden 2010 konektor na packu mam u tyce rizeni pod volantem a tlacitko tempomatu tam nemam ale je tam taky konektor, u ventilatoru na spolujezdcově straně je konektor na řj. takže si myslim ze kdybych dodal ty veci do konektoru a povolil prs dia tak by to slo, určitě až si seženu ty věci tak to skusim a pak se uvidi dale Citovat
alchymist Odesláno 16. leden 2010 Odesláno 16. leden 2010 a nevies ako je robene to tahanie lanka plynu u nasich 2.1 TD s Lucasom??? a neni som si isty ale na tychto starsich modeloch kde neni BSI ti asi ta diagnostika nebude moc platna preto ze prave ten tempomat ma vlastnu riadiacu jednotku. Citovat
johnn_y Odesláno 16. leden 2010 Odesláno 16. leden 2010 tahani plynu asi neni treba vymysletprotože mame elektronicke a ne mechanicke. jako zajimalo by me jestli to nekdo u nas v cr zprovoznil origo do stareho modelu, uni nechci. mas taky ty konektory? Citovat
alchymist Odesláno 16. leden 2010 Odesláno 16. leden 2010 neviem este som iích nepozeral ale tiez sa mi zdalo ze to tiahlo lanka plynu bude elektricke lebo idu k nemu nejake kable.Ale asi budem mat tie konektory lebo mam to iste auto vglastne len o rocnikl vyssie.a ten konektor na tu riadiaciu jednotku je kde presne?? Citovat
johnn_y Odesláno 16. leden 2010 Odesláno 16. leden 2010 když odelas kryt pod palubovkou u spolujezdce tak by tam mely byt. vlozim foto Citovat
alchymist Odesláno 16. leden 2010 Odesláno 16. leden 2010 ja uz mam vstky veci teda nato len to dat nejako do kopy a zistit na 100% ci pasuje ta packa z 306 a mal by som tempomatit.takze som zvedavy ci sa mi to podari:) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.