zidacekkk Odesláno 21. červen 2009 Odesláno 21. červen 2009 Zdravím, v poslední době mi začli dost vrzat tlumiče na zadních kolech. Chci se zeptat či jsou v pr.... nebo je stačí nějak namazat či co( moje teorie ) předem dík Citovat
Georginho_cz406 Odesláno 22. červen 2009 Odesláno 22. červen 2009 Mám kombi, novější model a taky začali po zimě vrzat. Je to docela nepříjemné...tak jsem zvědav jestli někdo nahodí radu... Citovat
Ferry Odesláno 22. červen 2009 Odesláno 22. červen 2009 nedelaji to tlumice ale cep ulozeni tehlice ve spodnim rameni [upravil dne 22/6/09 Ferry] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.