Xenostellar Odesláno 16. červen 2009 Odesláno 16. červen 2009 Ahoj, chtel bych se zeptat k cemu jsou konektory pod sedackou ridice. Je jich tam pet a zjistil jsem, ze hnedy je nezapojeny, vypada skoro jako utrzeny. Sedacka nema vyhrivani ani elektricke polohovani, tak jedine k cemu by snad mohly byt je airbag. Diky Citovat
čakom Odesláno 16. červen 2009 Odesláno 16. červen 2009 airbag je ten modrej nebo hnědej nahoře hnedá dole je vyhřívání [upravil dne 16.6.2009 čakom] Citovat
Xenostellar Odesláno 16. červen 2009 Autor Odesláno 16. červen 2009 No a neni divny, ze je ten hnedej odpojenej? To auto jsem ted koupil, tak ho zkoumam A nevi nekdo k cemu jsou ty ostatni? Citovat
čakom Odesláno 16. červen 2009 Odesláno 16. červen 2009 a ty dráty jdou ze sedačky nebo z podlahy auta? podle fotky to vypadá že z podlahy. to je normální. svazky jsou většinou stejný na max výbavu a pak je jen zapoji podle výbavy. Citovat
Yantschi Odesláno 16. červen 2009 Odesláno 16. červen 2009 Zvysne droty su pre napinanie pyropasov, ked narazis, prebehne signal a pasy Ta \"vtiahnu\" do sedadla. Citovat
Xenostellar Odesláno 16. červen 2009 Autor Odesláno 16. červen 2009 Jo, jdou z podlahy. Jestli je to normal, tak to nebudu dal resit. A kdyby byl treba preruseny kabel od airbagu, tak by mela svitit kontrolka co? Citovat
čakom Odesláno 16. červen 2009 Odesláno 16. červen 2009 je to normální. že jsou tam připravený zapojnice. kdyby to bylo k bagu tak ti bude svítit kontrolka. Citovat
Hauke Ivo Odesláno 16. červen 2009 Odesláno 16. červen 2009 čakom: neměl by airbag bejt oranžovej?? Citovat
čakom Odesláno 16. červen 2009 Odesláno 16. červen 2009 na starým modelu je oranžovej. ale když koukám jak vedou ty dráty tak to vypadá že vedou do těch dvou zápojnic napravo. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.