Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

genzer: Zajedu ještě na diagnostiku a pokud tam bude zase ta zopakovaná chyba cívka, tak ještě zkusím svíčky a pokud to nezabere, tak bych rampu bral. Filtr možná taky ještě podumám.

A myslíš , že je to stejné , když mám 100kW motor r.01?

Odesláno

Nechcem byt skodoradostny....ale vitaj v klube :super

Ja mam sice iny motor ale ako vravia vsetci moze to byt tisic veci.

Aj ked teda ty uz vies ze to bude zrejme ta rampa.

Ja som menil sviecky, zapalovacie cievky, lambda sondy a stale to iste, uz ostava asi len katalyzatory pomenit ale to sa mi prilis nechce...

Som z toho tiez na hlavu...nastastie ze teraz mam zrejme na chvilu inu zabavu :mrk

Prajem ti nech sa to coskoro a co najlacnejsie vyriesi a nech uz je pokoj s podobnymi problemami.

Odesláno

Y2K: No snad to bude ta civka, rampa. Ve 14,00 dnes jedu za kámosem na diagnostiku do Fiatu , kde mají i soft na peugeoty , mrknem jesi se tam zase opakuje ta civka a pak opakovaně budem resetovat ten bag a uvidím , když vytočím volant a bag kontrolka naskočí, ta se potvrdí kroužek pod volantem...i když je před rokem měnenej, ale prý může odejít i 2x zarok když je smůla.

Tak pak poreferuji.

Odesláno

Diagnostika provedena a zase civka, tak jsem hned objednal svičky NGK. Po resetu zadná hlaška antipollution, ale asi brzo začne....uvidím.

Airbag jasně řiká prerušení obvodu řidiče !

Po resetu kontrolka zhasla pak kupodivu levé vytočení volantu a pravé a stále tma:o. Vyjel jsem ze servisu parknul auto a šel dojednat ty svíčky, po návratu jsem nastartovat a už mrcha blikala aniž bych volantem pohnul. Při poslední diagnostice se zase rozblikala na pohyb volantu, nebo se jednalo a náhodu?

Tak to jsem v pasti.:myslim:o Připadám si joko krotitel duchů, kteří ovladají kontrolku airbagu:mrk

Odesláno

Já zatím zjišťuji čím to vlastně je.

V peugeotu v Brně stojí přesně 2736,- s DPH a pokud bych ho chtěl vyměnit, tak 500 korun práce. Volal jsem tam.

Odesláno

Devr, zkus nejdřív pečlivě projít kontakty pod sedačkou, případně to dej natvrdo, pak koukni na konektory pod volantem a teprve pak bych řešil kroužek, když měl být nedávno měněný.

Odesláno

OK , zkusím , ale bojím se rozdělat ten volant a airbag.

Právě jsem byl vyměnit svíčky a byly tam ještě origo France...hmm:o

Zatím chyba s cívkou nenaběhla a rampa vypadala dobře, tak snad to bude OK a nebudu muset kupovat tu rampu.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...