mařa Odesláno 7. červen 2009 Odesláno 7. červen 2009 Ahoj,mam 307 HDI break a před pár dny mi začalo chroupat v přední nápravě když točím volantem na místě nebo když jedu pomáli,např.1-2 stupen.Zní to jako by vrzala stará skřín.Nesetkal jste se stím někdo.Díky za radu. Citovat
Sagic Odesláno 7. červen 2009 Odesláno 7. červen 2009 Mně to dělalo na 306 a byly to silentbloky přední nápravy:papa Citovat
Duffusss Odesláno 7. červen 2009 Odesláno 7. červen 2009 Mne to robili struny, ale už som menil aj ložiská v uloženiach na tlmičoch. Boli úplne rozpadnuté. Môže to robiť aj to. Výhoda športových pružín môžeš si to skontrolovať sám:super Citovat
Velickin Odesláno 8. červen 2009 Odesláno 8. červen 2009 Chroupání může být dvojí. 1. při rozjíždění s koly v rejdu, pak jsou popraskané manžety a špína v kloubech praská v ložiscích (zažil jsem u jednoho staršího auta). 2. To co popisuješ jsem měl na své 307 SW a byla to ložiska horního uložení McPhersonů. S obojím ihned do servisu, ve 2. případě to může skončit až prasknutím pružiny. Myslím, že mě to stálo asi 7000 Kč, hned jsem při tom vyměnil tlumiče, samozřejmě. Jo, a udělalo se mi to asi při 170000 km... Citovat
mařa Odesláno 8. červen 2009 Autor Odesláno 8. červen 2009 Díky za radu,zajedu stim do servisu a uvidím. Citovat
jardas Odesláno 9. červen 2009 Odesláno 9. červen 2009 a pak dej vědět, co jste vymysleli. Mám ten samý problém, ale asi to bude ložisko jako psal Duffusss to Duffusss: co všechno jsi měnil? Nejlépe čísla podle serviceboxu. Dík. Citovat
mařa Odesláno 17. červen 2009 Autor Odesláno 17. červen 2009 Ahoj,tak uložení tlumiču je vyměněné a vysledek žadný.stale si to vrže,měnili mi to v Autofrance.Manžety v pořátku.cena 2900 kč a výsledek nula. Citovat
Velickin Odesláno 18. červen 2009 Odesláno 18. červen 2009 Proboha to v servisu nedokázali rozpoznat závadu?? U mě na první poslech poznali o co jde, právě uložení tlumičů vydává nezaměnitelné zvuky... Takže ti opravili něco, co je v pořádku? To je autorizovaný servis? Citovat
mařa Odesláno 18. červen 2009 Autor Odesláno 18. červen 2009 Ahoj,tak jsem dopad,musím najíd jiný servis,tady mě sklamali.: Citovat
HonzaZ Odesláno 18. červen 2009 Odesláno 18. červen 2009 Někdy takhle křupou kuláky na spodním rameni. Citovat
Dutch Odesláno 27. červen 2009 Odesláno 27. červen 2009 Aj ja som mal ten problem a boli to gulove capy.Keby mi niekto povedal ze po ich vymene bude uplne ticho po prejazde nerovnosti tak mu neuverim.Ked som sadol do auta po ich vymene neveril som vlastnym usiam,tichucko ani tuk. O tom ze predtym som mal Favorita a tam som nic nemenil 18 rokov a nic tam nebuchalo radsej ani nepisem,ale co uz ked som sa do Peugeotika zamiloval,no nie? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.