Guest Jirka12 Odesláno 11. únor 2013 Odesláno 11. únor 2013 .. kdyby je někdo chtěl,tak napište SZ, jsou to ty od kobliha, nakonec jsem se rozhodl je nenamontovat :-(, i když jsem se na to těšil jak malej... omlouvám se za částečný off topic.. Citovat
Tomajda_406 Odesláno 11. únor 2013 Odesláno 11. únor 2013 :papa sorry nic ve zlém zkusit jsem to musel [upravil dne 11/2/13 18:27 od Tomajda_406] Citovat
Jitka+Jirka Odesláno 11. únor 2013 Odesláno 11. únor 2013 ..nakonec jsem se rozhodl je nenamontovat :-(, i když jsem se na to těšil jak malej... omlouvám se za částečný off topic.. to jsi udělal dobře.... Citovat
Tomajda_406 Odesláno 11. únor 2013 Odesláno 11. únor 2013 Jitka+Jirka : Proč? Tobě se to nelíbí? Citovat
Jitka+Jirka Odesláno 11. únor 2013 Odesláno 11. únor 2013 nee je to hnus, 407 má hezké světla a ty mračítka... ,ale nikomu to nehaním ať si každý dá co se mu líbí.. Citovat
Guest Jirka12 Odesláno 11. únor 2013 Odesláno 11. únor 2013 :papa sorry nic ve zlém zkusit jsem to musel [upravil dne 11/2/13 18:27 od Tomajda_406] bodejť, za zkoušku nic nedáš,nicméně cena je stále stejná, nepotřebuju se jich zbavit za každou cenu, jen mi bylo hloupé je dát rovnou na aukro atd... než bych je nabídl tady na fóru... Citovat
Fredino Odesláno 20. únor 2013 Odesláno 20. únor 2013 .. kdyby je někdo chtěl,tak napište SZ, jsou to ty od kobliha, nakonec jsem se rozhodl je nenamontovat :-(, i když jsem se na to těšil jak malej... omlouvám se za částečný off topic.. poslal by si to na slovensko? mal by som zaujem...ked tak SS btw: koblih jak to vyzera ? v kolkom poradi som? Citovat
koblih69 Odesláno 20. únor 2013 Odesláno 20. únor 2013 Pánové, takže dnes jsem snad úspěšně zakončil zkouškové období a zase bude troška času. Samozřejmě chápu, že to čekání někoho otrávilo natolik, že už nemá zájem. Takže bych poprosil ty, kteří mají aby se mi ozvali. Citovat
Joozino Odesláno 21. únor 2013 Odesláno 21. únor 2013 nejak to tu upadlo ....kde su nejake fotky Citovat
Richard i Odesláno 21. únor 2013 Odesláno 21. únor 2013 Ja by som teda tie mračitka chcel už som sa ti ozval mailom! Citovat
chuck11 Odesláno 21. únor 2013 Odesláno 21. únor 2013 je tak těžké si projet téma,máš jich tu několik Citovat
Richard i Odesláno 21. únor 2013 Odesláno 21. únor 2013 chuck11 to ako si spravil tie led na hmlovky? Citovat
chuck11 Odesláno 21. únor 2013 Odesláno 21. únor 2013 nalepil jsem tam Led pásky a udělal z toho denní svícení Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.