Martin407sw Odesláno 4. červen 2009 Odesláno 4. červen 2009 Ahoj, chtěl bych se zeptat čím se připevňuje spodní kryt motoru, jestli klasicky kovovými vruty nebo na to existují nějaké speciální věci přímo od peugeota. Auto jsem totiž koupil bez spodního krytu ... Dík Citovat
luko407sw Odesláno 4. červen 2009 Odesláno 4. červen 2009 ahoj,myslim ze jsou specialni cudliky,kteryma se to prichyti...ale nejsem si jisty...ja nedavno taky koupil 407 bez toho krytu a original peugeot stoji par tisic...takze zatim jezdim bez.... Citovat
Martin407sw Odesláno 4. červen 2009 Autor Odesláno 4. červen 2009 já jsem dneska koupil ten kryt za 1100 Kč neorigo. v prodejně kousek od Tichého na rudné ve Vítkovicích Citovat
Brizan Odesláno 4. červen 2009 Odesláno 4. červen 2009 Jsou to samorozvírací narážecí nýty. Nemusí to být origo Peugeot, já třeba tam mám tuším z oktávky. Důležitý je pouze průměr otvoru, resp. toho nýtu. Tedy jestli se nepletu:myslim jo a na vrakáči takovejch plastů mají hromadu (alespoň u Prahy) [upravil dne 4/6/09 Brizan] Citovat
luko407sw Odesláno 4. červen 2009 Odesláno 4. červen 2009 nekoupil jsi to nahodou v servise AN autodily po leve strane od ticheho? nemas na ne kontak?pokud to je za litr tak bych ho asi pred zimou taky koupil Citovat
Martin407sw Odesláno 4. červen 2009 Autor Odesláno 4. červen 2009 Tak posílám odkaz na jejich stránky tak se koukni http://www.vseproauto.cz/ Citovat
Martin407sw Odesláno 4. červen 2009 Autor Odesláno 4. červen 2009 Původně zaslal: Brizan Jsou to samorozvírací narážecí nýty. Nemusí to být origo Peugeot, já třeba tam mám tuším z oktávky. Důležitý je pouze průměr otvoru, resp. toho nýtu. Tedy jestli se nepletu:myslim jo a na vrakáči takovejch plastů mají hromadu (alespoň u Prahy) [upravil dne 4/6/09 Brizan] Myslíš že by tam místo těch nýtů nebyly lepší šrouby? Citovat
Brizan Odesláno 4. červen 2009 Odesláno 4. červen 2009 Původně zaslal: Martin407sw Původně zaslal: Brizan Jsou to samorozvírací narážecí nýty. Nemusí to být origo Peugeot, já třeba tam mám tuším z oktávky. Důležitý je pouze průměr otvoru, resp. toho nýtu. Tedy jestli se nepletu:myslim jo a na vrakáči takovejch plastů mají hromadu (alespoň u Prahy) [upravil dne 4/6/09 Brizan] Myslíš že by tam místo těch nýtů nebyly lepší šrouby? Asi to má nějaký smysl že tam jsou poze ty nýty. Třeba to bude kvůli tomu, že když s tím o něco škrtneš tak ti vyskoší nýt ale kryt nepraskne, což u šroubů by hrozilo. A taky to že by jsi je v případě potřeby asi šptaně povoloval. nejsem mechanik je to pouze doměnka;) Citovat
HonzaZ Odesláno 4. červen 2009 Odesláno 4. červen 2009 Hlavně by asi byl problém tam ty šrouby dát. Díra v plechu je čtvercového tvaru asi 8x8 mm. Tam se nacpe ta plechová vložka č. 16 na obr. výše a potom se ten trn (15) jenom narazí. Když to chceš sundat, tak ho pootočíš o čtvrt otáčky (má v hlavě zářez na šroubovák) a vytáhneš ho ven. Ten trn je také kovový. Mě tam několik těch příchytek chybělo a tak jsem je kupoval. Citovat
Brizan Odesláno 4. červen 2009 Odesláno 4. červen 2009 No což oto větší texy by si stím poradily, ty se zaříznou skoro kamkoliv. Ale fakt bych se bál rozlámání toho krytu. Tuším že to je i připojený přímo do nárazníku a to by se ti pak všechno rozlámalo kdyby ses náhodou o něco čumákem opřel. Citovat
Martin407sw Odesláno 5. červen 2009 Autor Odesláno 5. červen 2009 Původně zaslal: HonzaZ Hlavně by asi byl problém tam ty šrouby dát. Díra v plechu je čtvercového tvaru asi 8x8 mm. Tam se nacpe ta plechová vložka č. 16 na obr. výše a potom se ten trn (15) jenom narazí. Když to chceš sundat, tak ho pootočíš o čtvrt otáčky (má v hlavě zářez na šroubovák) a vytáhneš ho ven. Ten trn je také kovový. Mě tam několik těch příchytek chybělo a tak jsem je kupoval. A kupoval jsi je normálně v peugeotu nebo někde jinde? Citovat
HonzaZ Odesláno 5. červen 2009 Odesláno 5. červen 2009 Ano v peugeotu. Ten špunt stál asi 12 Kč a ta plechová vložka asi 15 Kč. Je jich tam celkem 13. Citovat
raul Odesláno 10. červen 2009 Odesláno 10. červen 2009 Uz si nahodil ten neorigo kryt ? Ako tam sadol ? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.