petr 308 Odesláno 21. květen 2009 Odesláno 21. květen 2009 potrebuju poradit:myslim.chci si koupit navigaci,tak do 6000kč,mapy cele evropy a at podporuje RDS-TMC.pravdepodobne neco od tom tom,garmin nebo navigon.dik Citovat
Fusion Odesláno 21. květen 2009 Odesláno 21. květen 2009 Zajdi do electroworldu a vyzkoušel si co ti vyhovuje. Stejnak ti každej napíše to co má. Já mám Mio 770 ale nedoporučoval bych někomu s velkýma prstama. Citovat
petr 308 Odesláno 22. květen 2009 Autor Odesláno 22. květen 2009 Původně zaslal: Fusion Zajdi do electroworldu a vyzkoušel si co ti vyhovuje. Stejnak ti každej napíše to co má. Já mám Mio 770 ale nedoporučoval bych někomu s velkýma prstama. v praci pouzivam mio 720 a osobne mi navigovani tak ovladani moc nesedi(s temi prsty mas uplmou pravdu:).)proto jsem taky mio neuvedl.ja spis chci znat nazor a nemusi to byt nutne jen nazor kladny;) Citovat
jarajarda Odesláno 23. květen 2009 Odesláno 23. květen 2009 Já osobně bych šel do TOM TOMu. Přemýšlím nad koupí 930 T. [upravil dne 23/5/09 jarajarda] Citovat
chuck11 Odesláno 23. květen 2009 Odesláno 23. květen 2009 Já si před dvěmi měsíci pořizoval Tomtom Go 730 Traffic a naprostá spokojenost:super Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.