djzyx Odesláno 21. květen 2009 Odesláno 21. květen 2009 Zdravím, mám problém tím že se topení úplně nevypne i když je v poloze úplně vypnuté tím pádem mi klimatizace nejede jak má a fouká spíš vlažný než studený vzduch, nevíte někdo co s tím? Nebo nemáte schéma ventilace abych věděl jak se to topení ovládá?? Díky Citovat
BV406 Odesláno 21. květen 2009 Odesláno 21. květen 2009 udej vozidlo, typ, model, atd.... !!!!!! Citovat
djzyx Odesláno 21. květen 2009 Autor Odesláno 21. květen 2009 Tak problém vyřešen, dneska sem se na to vrhnul a zjistil sem že bovden co zavírá klapku topení je vypadlej a dovře jí je na 80%, upadnul tam dajaký umělý klumpík.. :-) jinak 406, HDI, 1998....díky za snahu. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.