Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kapacitor


dr MARTINS

Recommended Posts

Původně zaslal: Komárek

A jakou tloušťku napájecího kabelu tak doporučujete pro zesik 1000W? Teď to hraje pěkně, na ulici se otočí každý:D Já si myslím, že ten 100mm je pro můj zesik dostačující;)

Taky mám 100mm a jsem spokojen.

Jinak já se za RC otočim a ani nemusí hrát. Nemáš nějaký fotky? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Komárek

Pojistky tam jsou 2x 32A, značka Reflexion a hrubka kabelu je 1cm. Jakým způsobem tloušťka + kabelu ovlivňuje výkon?

p.s.: je to sada kabelů z Polska, tak nějakou kvalitu bych nehledal, ale hraje to vše jak má, až na pravý dveřní reprák:( Ale koupim už pořádný dveřní repra teď o výplatu. Aspoň tyto: http://www.prohifi.cz/reproduktory-do-auta/hifonics-bx-42i

Tady se opravdu neda mluvit o autohifi :-) a o kapacitorech uz vubec ne :D

No necham te pri tvych amaterskych tvrzenich...a o znacce reflection se opravdu bavit nebudu :bojim:D:D:D:D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám hudbu 2kW RMS od Hifonics,kapacitor mám 3F,kabely mám 50qm a pojistku 150A a kapacitor mi spíná když už je opravdu hodně velký odběr,ale to už trhá uši..Podle mě je kapacitor do 1kW RMS zbytečný,musíš mít hlavně dobrou baterku.:myslim

[upravil dne 5/6/09 marty777]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rorro

Původně zaslal: Komárek

Pojistky tam jsou 2x 32A, značka Reflexion a hrubka kabelu je 1cm. Jakým způsobem tloušťka + kabelu ovlivňuje výkon?

p.s.: je to sada kabelů z Polska, tak nějakou kvalitu bych nehledal, ale hraje to vše jak má, až na pravý dveřní reprák:( Ale koupim už pořádný dveřní repra teď o výplatu. Aspoň tyto: http://www.prohifi.cz/reproduktory-do-auta/hifonics-bx-42i

Tady se opravdu neda mluvit o autohifi :-) a o kapacitorech uz vubec ne :D

No necham te pri tvych amaterskych tvrzenich...a o znacce reflection se opravdu bavit nebudu :bojim:D:D:D:D:papa

Tak když to není auto-hifi, tak co je to? Snad nee home-hifi:D podle tebe..? Jako, mě to stačí, dal sem za vše desítku a sem spokojen, lepší než 4x standard repro, nebo snad podle tebe je standartní muzika z továrny Peugeot auto-hifi a tohle ne? Mno, nechápu tvou hlášku. Pošli fotky, co máš ty v autě, ať se taky trochu zasmějeme, když patříš mezi ty drsné tunery s výkonem 1Mw :D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: marty777

Já mám hudbu 2kW RMS od Hifonics,kapacitor mám 3F,kabely mám 50qm a pojistku 150A a kapacitor mi spíná když už je opravdu hodně velký odběr,ale to už trhá uši..Podle mě je kapacitor do 1kW RMS zbytečný,musíš mít hlavně dobrou baterku.:myslim

[upravil dne 5/6/09 marty777]

Baterka je jak sem již někde uváděl z Octávky 96kW, se skočim teď mrknout na Ah, abych je už konečně uvedl..tak je tam 80Ah, origo z výrobny škoda..již 8 let stará a přesto kapacitu drží stále výborně;) Jak dlouho může tak kvalitní baterka vydržet, než se odebere do věčných lovišť? :-)

Ale po přidání kapacitoru přestalo rádio blikat při vyšším výkonu a basy se dost zvýraznili, takže nevím co mi tu kdo píše, že kapacitor je zbytečný, když u mě funguje na výbornou:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Komárek

Původně zaslal: marty777

Já mám hudbu 2kW RMS od Hifonics,kapacitor mám 3F,kabely mám 50qm a pojistku 150A a kapacitor mi spíná když už je opravdu hodně velký odběr,ale to už trhá uši..Podle mě je kapacitor do 1kW RMS zbytečný,musíš mít hlavně dobrou baterku.:myslim

[upravil dne 5/6/09 marty777]

Baterka je jak sem již někde uváděl z Octávky 96kW, se skočim teď mrknout na Ah, abych je už konečně uvedl..tak je tam 80Ah, origo z výrobny škoda..již 8 let stará a přesto kapacitu drží stále výborně;) Jak dlouho může tak kvalitní baterka vydržet, než se odebere do věčných lovišť? :-)

Ale po přidání kapacitoru přestalo rádio blikat při vyšším výkonu a basy se dost zvýraznili, takže nevím co mi tu kdo píše, že kapacitor je zbytečný, když u mě funguje na výbornou:roker

Já mám sice baterku 55Ah,ale má zkratových 900A.Když máš ty těch 80Ah,jak máš silnej altík,protože jestli máš origo tak ti ji nestíhá dobíjet:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Altik tam mam od Bosche 150A. Nevím zda stíhá nebo nestíhá dobíjet, ale již přes rok jezdim s touhle baterkou a na nabíječce byla jen 2x, jednou když sem poslouchal moc dlouho hudbu bez motoru a již sem nenastartoval:D Jinak startuje na poprvý, bez problému. V zimě auto nejezdim, takže těmto šokům z mrazů zůstává baterka vyvarována. Přes zimu jsem jí jen vyndal a uložil na teplém, suchém místě a pak jen nabil a dal do auta a fachá bez problému;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...