winco Odesláno 25. duben 2010 Odesláno 25. duben 2010 nehaj tak..........k tvojmu autu sa to hodi uplne take ake to je.....alebo možno do tej čiernej lesklej Citovat
Rejty Odesláno 25. duben 2010 Autor Odesláno 25. duben 2010 a jedna fotka s Woodyho plazicí se 306:) Citovat
Rejty Odesláno 25. duben 2010 Autor Odesláno 25. duben 2010 Původně zaslal: $ Torrez $ nes..... s tim jak vám to leží a ja du hesdte dolu prde:-D wodymu se plazi krasne...fakt s tim lizem skrta asfalt..ale za ten \"pornopohledpicovoledost\" to fakt stoji:) Citovat
oni Odesláno 26. duben 2010 Odesláno 26. duben 2010 parada.... absolutnetonemazadnouchybu..... Citovat
Rejty Odesláno 26. duben 2010 Autor Odesláno 26. duben 2010 hehe diky..ale chyb to ma dost..hlavne na laku od nepozornych lidi a zavistivců:bojim:bojim Citovat
oni Odesláno 26. duben 2010 Odesláno 26. duben 2010 to ja mam taky, s tim se asi musime smirit... lidi jsou svine a vubec i z bezneho provozu mam sramu hafo... Citovat
Rejty Odesláno 26. duben 2010 Autor Odesláno 26. duben 2010 Původně zaslal: mimado Zdravíme Rejtyho .) aj t moj kamarad..ty uz si aj tu:-D kam ty sa taky všade nenacpeš:-D Citovat
wooody Odesláno 3. květen 2010 Odesláno 3. květen 2010 co je ty smetáku :-D jak to visíš v ten čtvrtek?? Citovat
Rejty Odesláno 3. květen 2010 Autor Odesláno 3. květen 2010 kdyb nekdo chtel moje svetla tak cenovka je za 2500...vim nove stoji 2700..ale moje sou 1A stav a sou v nich LED blikace a odpory k tomu..takze nasadit a jezdit..jsou pecka.... [upravil dne 3/5/10 Rejty] Citovat
Rejty Odesláno 3. květen 2010 Autor Odesláno 3. květen 2010 tu jeste [upravil dne 3/5/10 Rejty] Citovat
Rejty Odesláno 3. květen 2010 Autor Odesláno 3. květen 2010 byl by eventualni zajem o moje auto????? vezmu li po nalakovani dilu top stav....... 150 tis???????? Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 3. květen 2010 Odesláno 3. květen 2010 co blaznis snad to nechces dat pric ne? PS: co to mas za gumy na aute ?:-) [upravil dne 3/5/10 306-Kubik-S16] Citovat
Radek 306 Odesláno 3. květen 2010 Odesláno 3. květen 2010 takových tu bylo,pěkně si ho nech,kdo by takhle upravený auto chtěl sranda, je parádní [upravil dne 3/5/10 Radek 306] Citovat
Rejty Odesláno 3. květen 2010 Autor Odesláno 3. květen 2010 diky..uvidime jak to vsecko dopadne:nevim Citovat
winco Odesláno 3. květen 2010 Odesláno 3. květen 2010 tak ja bych ho chtel ale jedno už mám a to mi zatial stači ale to auto je ozaj paradni, aj ked som ho nevidel naživo lae určite je super Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.