Rejty Odesláno 10. listopad 2011 Autor Odesláno 10. listopad 2011 nevim se budem chtit projet tak muzem k nam...ja to asi na znacky postavit nestihnu:D Citovat
go.play Odesláno 10. listopad 2011 Odesláno 10. listopad 2011 jo jasný, mě to je vcelku jedno kam se pojede atd , kolik by mělo být asi lidí??? Citovat
Rejty Odesláno 13. listopad 2011 Autor Odesláno 13. listopad 2011 Takhle nejak vyjíždim ze zahrady...přes 6 obrubníčků [upravil dne 13/11/11 20:36 od Rejty] [upravil dne 13/11/11 20:38 od Rejty] Citovat
go.play Odesláno 13. listopad 2011 Odesláno 13. listopad 2011 čauves, jsou ze včera nějaký fotky nebo ne? jinak sorry, že jsem nezůstal dýl Citovat
Buback Odesláno 14. listopad 2011 Odesláno 14. listopad 2011 no vypada to ze sis to postavil tak akorat Citovat
Rejty Odesláno 15. listopad 2011 Autor Odesláno 15. listopad 2011 kdybych nemel ty patníčky tak nevyjedu:D Citovat
cechic Odesláno 15. listopad 2011 Odesláno 15. listopad 2011 pěkně smotaný koukám , že v okolí je víc takových bláznů jako je woody Máš to pěkný, jen tak dál:papa Citovat
Rejty Odesláno 15. listopad 2011 Autor Odesláno 15. listopad 2011 mno kdyz se to vezme,tak nějak já em zkazil woodase:D Citovat
Rejty Odesláno 21. prosinec 2011 Autor Odesláno 21. prosinec 2011 tak jsme to vzali \"flexou v hadru\" čili tempem na staré laky,protože tomu laku už nebylo pomoci a rovnou navoskoval před zimou Želvou... Brzo se budu stěhovat do Třebenic,tak pude se mnou i auto:D takže Gombi,Woody a já budem trohka:D na to se celkem těším. Mno a přidávám fotku jak u nás nedávno mrzlo:D:D:D:D Další plány co jsou je jasný...podvozek,kola,lak..výfuk poskládat z nerezových trubek a povařit si svody jako kopii svodů z 2,2 16v motoru. Ale hlavně že to jezdí Citovat
Rejty Odesláno 21. prosinec 2011 Autor Odesláno 21. prosinec 2011 prodam tento zesilovač... Zesilovac do automobilu RODEK R 680 A Šestikanálový zesilovač 6 x 105 W RMS Parametry a provedení: obecné: - 6 - kanálový zesilovač - RMS výkon (4 Ohm, 13,8 V, THD 200 - odstup signál/šum: > 95 dB - vstup. citlivost: 0,2 - 9 V - Separace kanálů > 55 dB - stavitelný lowpass filter 30 - 400 Hz, 12 dB/ oct. - stavitelný highpass filter 10 - 400 Hz, 12 dB/ oct. - subsonic filter - stavitelný Phase Shift 0 - 180 stupňů - pojistky 4 x 30 A rozměry: - rozměry: 536 x 61 x 270 mm jeden -pol ma problem s utahovaním,ale nový šroubek to vyřeší cena: 2500+sleva nejaká bude...(původní cena byla 18000,-) Citovat
Rejty Odesláno 21. prosinec 2011 Autor Odesláno 21. prosinec 2011 co je lepsí na lestení hliníku http://www.meguiars.cz/Lestenky-na-kovy Citovat
Stráňa Odesláno 21. prosinec 2011 Odesláno 21. prosinec 2011 moc pěkná kárka:super....bude celolak? Citovat
wooody Odesláno 21. prosinec 2011 Odesláno 21. prosinec 2011 mám ten s tim zelenym výčkem a peklo jako :D:D leští jak svině a nechává ochranej film na tom Citovat
Guest Kamik-N Odesláno 21. prosinec 2011 Odesláno 21. prosinec 2011 To abych se odstěhoval taky do Třebenic Těším se na tu 206 Citovat
Rejty Odesláno 7. únor 2012 Autor Odesláno 7. únor 2012 zpátky ke kořenům..kola na sezonu 2012:D:D:D:D:D:D Citovat
radim.1008 Odesláno 7. únor 2012 Odesláno 7. únor 2012 :super vypadá pěkně a ty kola tomu sednou Citovat
Driver Odesláno 7. únor 2012 Odesláno 7. únor 2012 Rejty: koukám, že máš tu 206ku v nějaké luxusní výbavě, plovoucí podlaha v kufru.... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.