Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

a budu ti z 2.2 zvody pasovať??? a su aj v niečom ine lebo tusimš RC je 2.2 alebo hlavu ma z 2.2 ked sa nemýlim a tie zvody mi prijdu rovnake skoro ako na GTI

ale tak držím palce nech ti to dopadne podla predstav :)

Odesláno

tak se regni :-P :D je to vice menej novy klub priaznivcov vytunenich levou :) vela ludi tam je od tialto z klubu ... a v tom linku je vlastne prvy klubovy zraz, konkretne sa kona 15.-17.7. v kempe blizko dedinky Hartvikovice

  • O 4 týdny později...
Odesláno

Tak sem konecne koupil nějaky povoz místo felicie,která se zůčastní akce s názé EKOlikvidace vozidel:D

Je to VW Vento 1,8 benzin, kompletne nova plechařina+lak....neni zrezlé a ma to AC klimu,radio servo a to je asi vše...fakt TOP stav po důchodci...majeto 220 tis km a neni to vůbec poznat:)

281703_1866332860301_1300414492_31726730_5317932_n.jpg

262068_1866332260286_1300414492_31726726_3852373_n.jpg

283458_1866332620295_1300414492_31726728_7170230_n.jpg

284138_1866333100307_1300414492_31726731_6516002_n.jpg

Odesláno

VW sou lenochodi..tohle ma 66...aspon trochu neco....jinak jeste envim kolik to bude zrat..jo a Andreww....v nedeli jedu do brumova do uterý..tak to mužež okouknout jestli chces:)

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...