winco Odesláno 7. červen 2011 Odesláno 7. červen 2011 a budu ti z 2.2 zvody pasovať??? a su aj v niečom ine lebo tusimš RC je 2.2 alebo hlavu ma z 2.2 ked sa nemýlim a tie zvody mi prijdu rovnake skoro ako na GTI ale tak držím palce nech ti to dopadne podla predstav Citovat
SV 24 Odesláno 7. červen 2011 Odesláno 7. červen 2011 pěkně pokračuješ jinak mám taky připravenou leštěnou,hranatou,dvojitou koncovky MUSKETIER na 605 gutmanna Citovat
Rejty Odesláno 14. červen 2011 Autor Odesláno 14. červen 2011 http://www.tuned-pugs.cz/forum/viewtopic.php?f=16&t=170 prijed sem..más to kousek:) a zvu te:) Citovat
309GT Odesláno 14. červen 2011 Odesláno 14. červen 2011 Nejsem zaregistrovanej:( O co tam jde? Citovat
winco Odesláno 14. červen 2011 Odesláno 14. červen 2011 tak se regni :-P je to vice menej novy klub priaznivcov vytunenich levou vela ludi tam je od tialto z klubu ... a v tom linku je vlastne prvy klubovy zraz, konkretne sa kona 15.-17.7. v kempe blizko dedinky Hartvikovice Citovat
Rejty Odesláno 16. červen 2011 Autor Odesláno 16. červen 2011 kastle dotřena na 100% zitra nápravnice na auto a pak sup honem skocim na motor:D Citovat
Rejty Odesláno 12. červenec 2011 Autor Odesláno 12. červenec 2011 Tak sem konecne koupil nějaky povoz místo felicie,která se zůčastní akce s názé EKOlikvidace vozidel:D Je to VW Vento 1,8 benzin, kompletne nova plechařina+lak....neni zrezlé a ma to AC klimu,radio servo a to je asi vše...fakt TOP stav po důchodci...majeto 220 tis km a neni to vůbec poznat:) Citovat
Andreww Odesláno 12. červenec 2011 Odesláno 12. červenec 2011 Filcka byla hezčí Jsem si jako dělal srandu...víš jak Citovat
Grlik Odesláno 13. červenec 2011 Odesláno 13. červenec 2011 Tak honem pořádná kola a šup s tím k zemi Citovat
Radek 306 Odesláno 13. červenec 2011 Odesláno 13. červenec 2011 55 nebo 66kw? to vypadá teda hodně dobře z toho by šlo něco udělat Citovat
Qcko Odesláno 13. červenec 2011 Odesláno 13. červenec 2011 S tymto motorom mam v passsate b3 dost nabehane, je to vcelku svizne vozenie:mrk Citovat
309GT Odesláno 13. červenec 2011 Odesláno 13. červenec 2011 Ty zdaní repráky asi nebudou origo:D Jinak pěkný,kolik kw?Kámoš měl G3 1.8 55kw a docela lenoch.... Citovat
genzer Odesláno 13. červenec 2011 Odesláno 13. červenec 2011 sorry za OT,taky mame vento,ale v nafte najeto 410tiskm [upravil dne 13/7/11 16:39 genzer] Citovat
winco Odesláno 13. červenec 2011 Odesláno 13. červenec 2011 1,8 aby mala 55kW neako malo ne??? Citovat
Rejty Odesláno 15. červenec 2011 Autor Odesláno 15. červenec 2011 VW sou lenochodi..tohle ma 66...aspon trochu neco....jinak jeste envim kolik to bude zrat..jo a Andreww....v nedeli jedu do brumova do uterý..tak to mužež okouknout jestli chces:) Citovat
Rejty Odesláno 27. červenec 2011 Autor Odesláno 27. červenec 2011 aby se neřeklo že spíme děcka:P auto zřejmně nepoznáte:) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.