Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Automaticke dotahovani okenek


ctvrta

Recommended Posts

  • O 4 roky později...

Ahoj, když nechám pootevřené okna a při zamčení podržím zamykací tlačítko, tak přední okna se normálně zavřou, ale zadní zlobí. Když jsou otevřená na max, tak se zavřou správně. Pokud jsou otevřeny jen částečně, tak když poslední posuv se zapnutým klíčkem byl směrem nahoru, tak se taky zavřou správně. Ale když poslední posuv byl směrem dolů, tak po zamčení lehce cuknou nahoru a pak sjedou úplně dolů. Když teď auto odemknu a zamnku, tak už se správně zavřou.

Zkoušel jsem naprogramovat dojezdy různými způsoby. U zadních oken když držím stisknuté tlačítko dolů, tak okno sjede (je vidět cca 10cm) a při dalším stisknutí tlačítka dolu sjede ještě asi o 2cm. Když tlačítka v koncových polohách podržím slyším i slabé cvaknutí (asi uložení si polohy). Ale asi to dělám nějak blbě protože to furt zlobí a nedovírá se to (při zamčení). Jinak normálně vše funguje. Nenapadá někoho co s tím?

 

Update: Jen mě ještě napadlo - při tom učení koncových poloh mačkáte ovladač jen do první polohy nebo až do druhé?

Upraveno uživatelem vita12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, na předešlém autě (Mondeo) se učily jen horní polohy. Tam stačilo po odpojení baterie jen okno lehce stáhnout a pak hned nahoru, po dojetí se spínač pustil a hned stiskl znovu, ve dveřích to cvaklo a bylo. Vše se ale muselo dělat jen na první polohu spínače. 

Hledal jsem tady na foru a našel jsem ohledně učení hodně příspěvků, někdo radil oknem nahoru pocukávat, jiný zase plynule nahoru, ale všichni radili učit spodní i horní polohu. Dokonce jsem našel pár příspěvků, ve kterých byl popisován přesně můj problém, ale nikdy to nebylo dořešené, vždycky se to zakecalo :). Zkoušel jsem všechno možné i odpojit baterku (cca 3 hodiny), ale i po té době a bez nějakého učení to dělalo furt to stejné, dokonce nebylo potřeba učit dojezdy přední okna. I po 3 hodinách si to pamatovala...

Furt přemýšlím a hledám jestli nepřehlížím nějaký fígl, třeba učit při nastartovaným motoru (i když i to jsem zkoušel) nebo nechat po učení déle zaplej klíček... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak zatím bohužel nic. Zkusil jsem to stejně jak na tom Mondeu a levé zadní začalo poslouchat, ale když jsem se snažil nastavit pravé zadní, tak se zase levé zadní rozhodilo zpátky a zase nešlo nastavit... Prostě hold musím zamknout, podržet - přední se zavřou normálně a zadní otevřou, pak znovu odemknout, zamknout a držet a zavřou se i zadní... Na dia v testech funguje vše normálně, ale zavření při zamykání ne. Občas to furt zkouším a až pojedu do Peugeota, zkusím se na to zeptat... Ale dík moc za snahu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...