polpot Odesláno 11. květen 2009 Odesláno 11. květen 2009 P 307 sw,2Hdi,79kw,145 000.Hlasí mi to tuhle hlášku Diesel Aditivum Minimum Level Co s tím?Díky za odpověď.Popřípadě cenu opravy. Citovat
Pe.Tr Odesláno 11. květen 2009 Odesláno 11. květen 2009 dolit , cena 3500-4200 ,- zalezi dle typu podle dam kodu vozu ,a Plus diagnostika. Citovat
polpot Odesláno 11. květen 2009 Autor Odesláno 11. květen 2009 Dá se to dolít v domácích podmínkach? Citovat
AnotherOne Odesláno 11. květen 2009 Odesláno 11. květen 2009 Dá, existuje na to sada, ale nič neušetríš. Samotné aditívum je drahé a na diag potom musíš ísť tak či tak. Citovat
polpot Odesláno 20. květen 2009 Autor Odesláno 20. květen 2009 Nevíte kolik se vejde aditiva do nádobky?P 307 sw.Díky Citovat
Pe.Tr Odesláno 12. červen 2009 Odesláno 12. červen 2009 no vejde se tam celá napln 4litry určitě tušim jen že je na 6 litrů Citovat
jarson Odesláno 21. červen 2009 Odesláno 21. červen 2009 má to aditivum nejaký názov alebo označenie? Citovat
cappo2 Odesláno 22. červen 2009 Odesláno 22. červen 2009 Bol som dnes v Peugeote a tam mi povedali že aditívum ma vyjde na 9 000 sk. Tu každý píše o niečo viac ako 4 000 tisíc.Čo to ma znamenať? A tiež som sa tam dozvedel že FAP filter sa dá iba vymeniť a nie prečistiť. Tak ako vlastne to je? Citovat
romik1 Odesláno 25. červen 2009 Odesláno 25. červen 2009 neviem ako pri 307 ale ja mam 406 2,2 hdi a aditivum ma vyslo 800Sk liter. Predali mi to po známosti v peugeote. Normalne vraj stoji asi 1800Sk liter. a mne fap filter normalne vyčistili. bez problemov. Povysavali a bolo. nadoba ma objem 5litrov. aspon u 406-tky ale malo by to byt rovnake. Skus iny peugeot servis v okoli alebo po znamosti. Ak by si mal cestu do PD tak ti to vybavim tu. Nieje ziadny problém... Držím palce Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.