renm Odesláno 12. květen 2009 Odesláno 12. květen 2009 navoskovat...po tom prach docela klouže, a když zaprší tak je auto jak umyté Citovat
Marky Odesláno 12. květen 2009 Autor Odesláno 12. květen 2009 Používal som obyčajnú korytnačku (turtlewax) ale nejak to nezaberalo, alebo odporučíš niečo iné? Citovat
jarajarda Odesláno 12. květen 2009 Odesláno 12. květen 2009 Původně zaslal: renm navoskovat...po tom prach docela klouže, a když zaprší tak je auto jak umyté Tak, vosk pomůže při mytí, ale jinak se edání prachu zabránit prostě nedá.. Citovat
Marky Odesláno 12. květen 2009 Autor Odesláno 12. květen 2009 Samozrejme, že sa nedá zabrániť. Mal som na mysli skôr nejaký možno antistatický prostriedok aby to pri jazde z auta jednoducho odfúklo a nedržalo to tak. Citovat
Otan Odesláno 12. květen 2009 Odesláno 12. květen 2009 Původně zaslal: Fusion Řepka. Už z toho šílím. Vlhká jelenice a objet to... Co? Ty přítelkyně, které některé chtějí denně? A vůbec, některé jsou všechny stejné. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.