stajny306 Odesláno 2. květen 2009 Odesláno 2. květen 2009 Zdravim,mam par jednoduchych dotazu na majitele 306gti, konkretne model od roku \'99 vyse. Zajimalo by me jake je s tim cestovani na delsi dalnicni trasy, jake je odhlucneni motoru, kolik toci motor ve 130 na sestku. A jeste kolik stoji rozvody na gti? Delal je nekdo z vas primo v Peugeotu? Diky Citovat
dskala Odesláno 4. květen 2009 Odesláno 4. květen 2009 Zdary, já s mým novým GTičkem jel zatím jen z Hradce do Ústí nad Labem (něco okolo 200 km převážně po dálnici) a nic moc. Čekal jsem, že díky šestce se budu držet ve 130ti km/h tak na 2-2,5 tis otáček. Ale rychlosti jsou díky šestce trošku překopany od Fiata Punto 1,8 HGT na kterýho jsem byl zvyklej, takže jsem docela čuměl když jsem byl ve 130ti na 6ku na 3.500 otáčkách... Proste to auto je stavěný na výkon a na to motor udržovat v otáčkách. Není to zrovna úsporný auto na spotřebu To jsou jen moje dvě mince do diskuze. Dan [upravil dne 4/5/09 dskala] Citovat
stajny306 Odesláno 5. květen 2009 Autor Odesláno 5. květen 2009 Hm, tak to je uplne totez jako mam ja u svy 1.6 s petikvaltem. Slysel jsem ze to je hodne kratce zprevodovany, ale ze az takhle kratce, to cumim. Citovat
dskala Odesláno 5. květen 2009 Odesláno 5. květen 2009 Mno předtim jsem měl Fiat Punto 1,8 HGT 130 kobyl a jel jsem dá se říct stejně otáček ve 130ti na pětku, jako jedu ted na šestku. Taky mě to překvapilo.. Citovat
pug Odesláno 6. květen 2009 Odesláno 6. květen 2009 prevodovku vyvijali v Peugeot motorosport. nemyslim ze by tam vyrabali diely na co najnizssiu spotrebu, skor im ide o ine. na ten motor je vyborne sprevodovana, na kazdy kvalt auto ma zatah, nie ako vacsina 2litrov 16V s 5kvaltom kde to po preradeni na vyssi kvalt umre lebo otacky moc padnu dole kvoli dlhym prev. stupnom. Rozvody sa daju od cca 100EUR uz prijatelne kvalitne-(cena vcitane vodnej pumpy a kladiek). odhlucnenie sa mi nezda zle na sportove auto konstrukcne postavene na zaciatku 90-tych rokov. ked prikuris motoro sa prejavuje vyraznejsie-ale podla mna je to jeden z najlepsie znajucich 16v 2litrov (neni to len moj nazor). mne osobne sa horsie zvykalo na aerodynamicky hluk. mal som predtym Primeru P11GT a ta bola okolo 200km/hod aerodynamicky jedno z najtichsich aut v akych som sa kedy viezol. vcitane sucastnych Audi, VW Passat., Octavia II. takze asi aj ten aero hluk nebude az taky zly, je to len o zvyku. Citovat
moon13 Odesláno 12. květen 2009 Odesláno 12. květen 2009 Převodovky pro sportovní modely 306 jsou krátké a mají uplně jinou účinnost než se vyžaduje v běžných autech. Ale takhle to bude asi ve všech sportovních autech. Tady u 306 GTi třeba je to jako při rallye... co největší zrychlení a točení otáček. Od 1 do 6 to tam můžeš naházet behem 5 sekund a na 6 se pak vezeš třeba od 100 až do 220 km/h. Stejně tak se dá jet na 6 i 50 km/h Po dálnici prostě zařadíš 6 a jedeš.... je jen na tobě, jak se udržíš. Ale motor se chová ve všech otáčkách tak, že Tě prostě nutí jet na doraz.... a kdyby tam byla ještě 7 tak by mě to vůbec nepřekvapilo. Rozvody: mám pocit, že jsem platil 3.500?! [upravil dne 12/5/09 moon13] Citovat
stajny306 Odesláno 23. květen 2009 Autor Odesláno 23. květen 2009 Jeste by me zajimalo jaka trida oleje je doporucena vyrobcem pro gti a s jakou znackou mate nejlepsi zkusenosti? Citovat
306gti6 Odesláno 23. květen 2009 Odesláno 23. květen 2009 Doporucena znacka je Total a Esso-5w/40 Ja davam len Total Quartz 9000-5W/40 Citovat
pug Odesláno 26. květen 2009 Odesláno 26. květen 2009 nevidel by som to tak jednofarebne, doporucenie= lobby vyrobcu auta, to je asi ako ked by si sa opytal v T-Come ze aky je odporucany mobilny operator (spravna odpoved je jedine T-Mobile:-) pre istotu ze motor bude chraneny olejovych filmom aj v lete pri poriadnej nakladacke davam vyhradne tzv high grade oleje - teraz je to sice Total Qarstz Racing 10W50, ale vynikajuci je napr aj Mobil 1 5W50 - to je zas moje doporucenie:-). V UK odporucaju pre Gti ak chces pre neho urobit maximum oleje od znacky Fuchs - Silkolene Pro S 10w50 tu je jedna z x-tem o tom na webe ku gti6: http://www.306gti6.com/forum/showthread.php?id=79286&page=1 Citovat
Ohryy Odesláno 26. květen 2009 Odesláno 26. květen 2009 A co říkáte na olej 5w-40 od castrolu? Ten tam liju já Citovat
pug Odesláno 26. květen 2009 Odesláno 26. květen 2009 to tam daj radsej ten Total, Castrol oleje su priemerne za nadpriemernu cenu, netvrdim ze treba hned menit znacku ze to je zle ale nevidim ziadny argument preco Castrol. Citovat
Vvitty Odesláno 27. květen 2009 Odesláno 27. květen 2009 - odhlucneny to neni nijak zvlast, coz je dano jednak generaci vozu, jednak jeho urcenim. Dneska uz motor do kabiny neni vyrazne slyset u vetsiny aut... - spotrebu jsem cekal vetsi, vzhledem k tomu co to auto nabizi. samozrejme ji nelze srovnavat s nejakym rok starym priblizovadlem, ktere nejede, ale zato nezere... pokud se srovnas s cca 9-10 litru na sto, pak je to ok, pokud cekas pet-sest, zapomen na to... PS: na dalnici zere +- stejne, at jedes 130 nebo 160 - prevodovka je zkracena, neni to tak ze by ke standardni petikvaltove prevodovce dali jeden delsi stupen, ale vicemene \"odpovida\" petce a stupne jsou zhustene. duvody viz vyse. - olej ani nevim co tam je za znacku, neco co mi tam lijou v servisu a cenu za vymenu rozvodu Ti reknu tak za pul roku Citovat
Ohryy Odesláno 27. květen 2009 Odesláno 27. květen 2009 Původně zaslal: pug to tam daj radsej ten Total, Castrol oleje su priemerne za nadpriemernu cenu, netvrdim ze treba hned menit znacku ze to je zle ale nevidim ziadny argument preco Castrol. Mýslíš si, že TOTAL je kvalitnější olej než CASTROL??? Ja mám takovej dojem, že u těchto kvalitnějších značek je to jedno... Rozdíl v kvalitě je tam minimální... Rozdíl je v tom, že TOTAL doporučuje do svých motoru PEUGEOT a CASTROL zas doporučují WV, stejně jako japonci MOBIL 1 Citovat
pug Odesláno 27. květen 2009 Odesláno 27. květen 2009 ved hovorim ze to je jedno aku das znacku, olejmi som sa ale pomerne podrobne zaoberal a Castrol je vyrobca ako iny len s tym ze dlhodobejsim pouzivanim sa u viac motorov po otvoreni naslo viac karbonovych usadenin ako u inych. plus sa mi nepaci ze udavaju (nielen castrol) Full syntetic a pritom je to hydrokrak-teda 100% produkt z ropy a nie ziskany synteticky polymerizaciou. Mobil 1 je jeden tych tzv PAO olejov - teda naozaj realna 100% syntetika. tretia vec je vykonostna trieda, resp parameter ktory je zaujimavy najviac-tzv kinematicka viskozita pri zvysenej teplote-tu maju tzv high grade oleje vo vseobecnosti vyssiu ako bezne oleje. Vysledny efekt-udrzanie kvapalinoveho trenia aj pri extremnych teplotach a plnom zatazeni-to je rozdiel proti nizssim radam olejov (preto maju high grad eoleje vacsinou aj privlastky ako: \"racing\", \"Edge sport\", ... Zaklad je ale menit olej pravidelne (ja menim po 7,5-8tis km-teda tzv skrateny interval odporucany pri vyssom zatazeni motora kratkymi jazdami, vysokou zatazou... ) a pouzivat aspon urcitu kvalitu (doporucena vykonostna trieda) - odporucania vyrobcov su uplny blabol ktory by nemal nikto kto do toho aspon trochu vidi brat vazne. Ine je samozrejme skusenosti uzivatelov-na to dam ale tiez nie jedneho, ale ked j eto z viacerych zdrojov Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.